Як плести з дроту. Як зробити висячий кашпо.

Дріт - універсальний матеріал, з якого можна створювати найрізноманітніші вироби - від корисних в господарстві предметів до витончених декоративних прикрас. Плетіння з дроту - захоплююча і нескладна наука, освоїти яку ви зможете в будь-який момент. Вам знадобляться кусачки, круглогубці, плоскогубці, напилок і ножівка по металу, настільні лещата, і звичайно, сама сталевий дріт діаметром від 0,3 до 1,5 мм.
Інструкція
1
Вивчати основи плетіння з дроту починайте з плетіння простий ланцюжка. Для цього підготуйте оправлення - невеликий стержень, відшліфований дрібної шкуркою, який можна зробити з цвяха.
2
Один кінець стрижня затисніть в лещатах, змастіть його вазеліном і зробіть на кінці проріз. У проріз вставте кінець дроту і починайте щільно намотувати дріт навколо стержня по спіралі, притискаючи один до одного витки.
3
Закінчивши обплітання, розріжте навивку ножівкою по металу по осі стержня. Ви отримаєте набір колечок, які стануть ланками ланцюжка. Точно так само ви можете робити ланки по два і три витка дроту .
4
Поділіть вийшло кількість кілець на дві частини - половину кілець зробіть зімкнутими за допомогою плоскогубців, а у половини розімкніть краю. З'єднуйте розімкнуті кільця з зімкнутими почергово, формуючи загальну ланцюжок. Щоб зробити ланки не круглої, а довгастої форми, навивати дріт на два стержня, затиснутих в лещата один поруч з одним.
5
Щоб виготовити декоративну і красиву мереживну ланцюжок, виготовте ланки у вигляді вісімок, навиваючи дріт на два циліндричних стрижня, між якими є невелика відстань, в яке можна протягнути дріт.
6
Щоб ваше виріб із сталевого дроту стало ще красивішим, ви можете додати йому благородний чорний відтінок за допомогою домашнього воронения. Розпечену на вогні ланцюжок опустіть в рослинне масло і потримайте там, потім дайте маслу стекти і протріть дріт сухою тканиною.