Як друкувати без чорного картриджа.

Струменевий принтер, оснащений чорним і кольоровим картриджами, використовується для чорно-білого і кольорового друку. Щоб друкувати тільки кольоровим чорнилом, потрібно вибрати певні параметри в налаштуваннях принтера в діалоговому вікні «Властивості».
Вам знадобиться
  • - принтер;
  • - картридж з кольоровим чорнилом;
  • - папір.
Інструкція
1
Керуйте вибором значень кольорового друку у вкладках «Колір» і «Папір/якість». Залежно від програмного забезпечення, яке вами використовується, можуть існувати деякі відмінності в назвах вкладок, атрибутів і кнопок в діалоговому вікні «Властивості».
2
Відкрийте по черзі вкладки «Колір» і «Папір/якість» в діалоговому вікні «Властивості». Ознайомтеся з усіма варіантами друку, пропонує конкретні принтером. Різні виробники обладнання розробляють свої можливості кольорового друку. Але в цілому методи вибору роботи з кольоровими чорнилом однакові.
3
Вирішіть, для яких цілей вам необхідна кольоровий друк, виберіть відповідні в даному випадку параметри принтера на відповідних вкладках.
4
«Найкраще» або «Висока» якість вибирайте при друку високоякісних зображень. Щоб передати оригінальні кольори при друці цифрових фотографій, зверніть увагу на параметр «Область кольору». Завдяки даній опції кольорові чорнила змішуються для отримання певного відтінку.
5
Якщо у вас немає необхідності в отриманні дуже якісного кольорового зображення, вибирайте відповідну якість друку. До нього належать: «чорнове», «швидке» або «звичайне» (можливі й інші варіанти назв: «чорнова друк», «економна друк», «нормальна друк»). При цьому значно зменшиться витрата кольорових чорнила.
6
У деяких принтерах існує опція «Резервний режим друку», коли використовується один картридж. Якщо чорне чорнило закінчуються або відсутні, встановіть друк за допомогою трикольорового картриджа. У цьому випадку кольори будуть передаватися як зазвичай, а чорний буде з сіруватим відтінком.
7
Для друку кольоровими чорнилом з найкращою якістю перейдіть на вкладку «Папір/якість» і в параметрі «Тип» встановіть відповідний папір, яка дозволить отримати найкращі результати друку.