Як перенести фотографії на комп'ютер. якщо не показує знімки з фотоапарата на комп'ютер.

Перенести на один з дисків комп'ютера знімки з фотоапарата можна за допомогою пристрою для читання карт пам'яті. Інший спосіб перемістити файли з фотографіями полягає в підключенні до комп'ютера самого фотоапарата, який буде розпізнано системою як зовнішній жорсткий диск.
Вам знадобиться
  • - фотоапарат;
  • - інструкція користувача, що додається до фотоапарата;
  • - картрідер;
  • - карта пам'яті;
  • - кабель USB-mini USB.
Інструкція
1
Знімки, зроблені цифровим фотоапаратом, варто час від часу перевантажувати з пам'яті камери на один з дисків комп'ютера. Це дасть вам можливість подивитися фотографії, відібрати вдалі кадри і, якщо буде потрібно, обробити фото за допомогою графічного редактора. Якщо у фотоапараті, яким ви користуєтеся, знімки зберігаються на карту пам'яті, відкрийте відсік, в якому вона знаходиться, і вийміть карту.
2
Вставте витягнуту карту пам'яті в слот картрідера, призначений для карт того типу, які використовуються у вашій камері. Якщо пристрій має кілька роз'ємів, ви зможете впізнати потрібний слот по напису над ним.
3
Підключіть картрідер до комп'ютера через роз'єм USB. Якщо у вашому розпорядженні не виявилося кабелю, який поставлявся в комплекті з картрідером, можете замінити його шнуром USB-mini USB з комплекту, який ви придбали разом з фотоапаратом.
4
підключення карт пам'яті виявиться розпізнана операційною системою як один із зовнішніх жорстких дисків. Відкрийте цей диск в провіднику і виберіть папку, в яку збережені знімки. Виділіть файли з фотографіями мишкою або клавішами Ctrl + A. Можете застосувати опцію «Виділити все» меню «Правка» провідника.
5
Скопіюйте виділені фото поєднанням Ctrl + C або опцією «Копіювати» контекстного меню. Можете застосувати опцію «Копіювати» з меню «Правка».
6
Виберіть серед вже існуючих або створіть нову папку, в якій будуть знаходитися знімки. Вставте в неї фотографії клавішами Ctrl + V, опцією «Вставити» з контекстного меню або меню «Правка» провідника. Можете перетягнути виділені файли мишкою з вікна однієї папки в іншу. Видаліть з карти пам'яті копії знімків опцією «Видалити» з контекстного меню або натисканням на клавішу Delete.
7
Встановивши з диска, що додається до фотоапарата, драйвер пристрою, можна отримати можливість копіювати знімки з камери, не витягуючи карти. Підключіть фотоапарат до комп'ютера, скориставшись кабелем USB-mini USB.
8
Скопіюйте файли зі знімками з камери, яка після підключення буде видна в провіднику як зовнішній диск.