Як захистити первоцвіти від зникнення.

Вони такі тендітні і ніжні, з тонким ароматом і порцеляновими пелюстками - весняні первоцвіти, які можуть зникнути, якщо люди не припинять знищувати їх. На території Росії ще виростають підсніжники, проліски, травневі конвалії та інші рідкісні рослини. Але кінець квітня - початок травня, тобто святкові дні, стають справжнім лихом для цих весняних квітів. Городяни виїжджають на природу і починають витоптувати, рвати рослини у великих кількостях. Ніжні букетики швидко в'януть і втрачають свою принадність, але це не зупиняє порушників.
Інструкція
1
C 2012 року зросли штрафні санкції за знищення рідкісних зникаючих рослин, які занесені до Червоної книги. Більш того, співробітники Мінприроди каратимуть не лише продавців весняних квітів, а й покупців. За одне зірване рослина - 300 рублів, але ця сума може бути збільшена і до 900 рублів, якщо ви торгували первоцвітами або купували їх.
2
Операція «Первоцвіт» проходить до 15 травня. У цей час співробітники Міністерства природних ресурсів патрулюють місця відпочинку і ринки і у вихідні дні. Але головна мета цієї акції - донести до свідомості громадян той факт, що ці красиві весняні рослини знаходяться на межі зникнення через легковажність і спраги наживи людей.
3
Якщо ви побачите, як інші відпочивальники збирають букети з первоцвітів, поговоріть з ними, переконайте пошкодувати природу, зберегти її для нащадків. Не знайшовши розуміння у порушників, зателефонуйте і повідомте про факт збору або продажу рідкісних рослин в органи внутрішніх справ.
4
Роздрукуйте інформацію про нові штрафи за продаж, транспортування і купівлю первоцвітів, розклейте ці оголошення на зупинках громадського транспорту і на ринках. Люди воліють купити букет квітів в магазині, ніж відповідати за всією суворістю закону за придбання рослин, занесених до Червоної книги.
5
Зателефонуйте на місцеве радіо і розкажіть про проблему із захистом первоцвітів. Співчуваючі природі провідні в сезон цвітіння будуть регулярно розповідати слухачам про небезпеку збору рідкісних рослин.
6
В цей же час вчителі повинні розповісти школярам про шкоду безжального поводження з природою. Ця інформація повинна допомогти активістам руху «зелених» охороняти рідкісні види рослин. Необхідно через дітей впливати на свідомість батьків, сформувати у них думка про те, що якість життя людини безпосередньо залежить від стану природи Землі.
7
Рідкісні тендітні весняні квіти гарні в природному середовищі. Милуйтеся ними на лісовій галявині, робіть якісні фотографії з крапельками роси на прозорих пелюстках. Картки з відображеними на них квітами ви зможете подивитися в будь-який день будь-якого часу року, одного погляду на них буде достатньо, щоб згадати неповторний запах конвалії або прозорість підсніжника.