Як бути в гармонії з собою.

Життя повне несподіванок, і вчитися реагувати на них припадає на ходу. Справлятися зі стресовими ситуаціями, не сумувати і твердо вірити в свої сили допоможе досягнення гармонії з самим собою.
Інструкція
1
Вирішіть стати щасливою людиною тут і зараз. Для досягнення гармонії часом необхідно просто зупинитися і відчути справжнє, адже так часто люди упускають його, женучись за майбутнім чи думаючи про минуле. Забудьте про помилки, скоєних колись, постарайтеся трохи менше думати про те, що вас чекає. Відчуйте момент, подумайте, що ви маєте сьогодні, і навчитеся цінувати це. Саме тоді ви станете по-справжньому щасливим.
2
Полюбіть себе. Прийміть себе, своє тіло і особистість з усіма їх недоліками. Вчіться помічати гідності, цінувати себе, поважати і, нарешті, щиро любити.
3
Перестаньте критикувати себе за помилки і промахи. Виносьте з них досвід, робіть висновки і вчіться на них. Самобичування і терзання не приведуть ні до чого хорошого.
4
Знайдіть справу до душі. Насолода хобі, а ще краще улюбленою роботою, - ось те, що допоможе досягти істиною гармонії. Якщо ж посаду, професія або в цілому область діяльності вас абсолютно не влаштовує, а кожен робочий день приносити лише роздратування і стрес, неодмінно варто знайти в собі сили і повернути життя в ту сторону, в яку вже давно спрямований ваш погляд.
5
Позбувайтеся негативу. Сюди входить все, включаючи неприємні контакти, нелюбимі заняття, обридлі речі, приїлися їжа і багато-багато іншого. Ви завжди можете скинути баласт і відправитися в майбутнє без нічого.
6
Аналізуйте відбуваються з вами події та емоції, які вони викликають. Цей момент важливий тому, що саме так ви зможете спостерігати за собою, реагувати на стресові ситуації і вирішувати внутрішні конфлікти відразу ж після їх виникнення. Щоденна робота над собою повинна стати звичкою.
Корисна порада
Прийміть світ таким, яким він є. Постійне невдоволення їм означає безперервний стрес, з яким змушуєте себе жити тільки ви самі. Ви не в силах змінити погоду, протягом часу або кожної людини на Землі. Змиріться з цим, прийміть всі фактори як незмінні і живіть в гармонії не тільки з собою, але і з оточуючими.
Іноді людям здається, що якби їм вдалося досягти або роздобути щось, чого зараз немає, вони стали б набагато щасливішим. Це - самообман. Деякі проводять все життя в гонитві за новими цілями, але щастя не додається. Щоб відчувати задоволення від життя, треба перебувати в гармонії з собою і навколишнім світом.
Інструкція
1
Джерело щастя знаходиться не зовні, а всередині людини. Навчіться цінувати те, що вас оточує, тоді зможете відчувати справжнє щастя не від того, що підкорили новий щабель кар'єрних сходів або купили новий автомобіль.Ви будете щасливі просто від того, що, прокинувшись вранці, ще не відкривши очі, почуєте поруч подих коханої людини . Зумійте випробувати щастя від прекрасного сонячного дня, посмішки дитини, руки друга, який підтримав у важку хвилину. Зробіть свій внутрішній вибір - станьте щасливим.
2
Навчіться любити і станете улюблені. Той, хто багато віддає, багато отримує. Віддавайте, не розраховуючи нічого отримати натомість. Насправді, це ви робите для себе, а зовсім не з метою облагодіяти інших. Ні дружбу, ні любов не можна обчислити в кількісному вираженіі.Ощущеніе, що вас люблять і ви потрібні людям, дозволить почувати себе не просто сильним, а - непереможним. Чи не лякайтеся труднощів і негараздів, якщо поруч є справжні друзі і ті, кому ви дійсно дороги.
3
Налаштуйте себе на хороше. Ніколи, навіть самому собі не говорите: «Мені не подобається моя робота» або «У мене жахлива фігура». Нравьтесь собі в будь-якому стані і не забувайте формулювати афірмації - позитивні твердження - в теперішньому часі.
4
Нікому не заздріть. Якщо вам щось дійсно необхідно, не сидіть і не страждайте - вставайте і робіть, домагайтеся і дійте. Не відступайте перед труднощами, сприймайте їх як можливість проявити свої бійцівські якості.
5
Тільки від вас залежить, яким буде життя - щасливою або не дуже. Цінуйте можливість стати краще і щасливіше і ви будете людиною, яка живе в гармонії з самим собою.