Як пережити відключення гарячої води.

З настанням літнього сезону в різних містах Росії, в тому числі і в Москві, починаються планові відключення гарячої води. Щоб пережити даний період максимально безболісно, необхідно заздалегідь продумати альтернативні способи, які допоможуть справитися з даною проблемою.
Вам знадобиться
  • - водонагрівач;
  • - газова плита;
  • - кип'ятильник;
  • - електроплита;
  • - електрочайник;
  • - лазня;
  • - сауна;
  • - пральня.
Інструкція
1
Придбайте водонагрівач, щоб не впадати в паніку при кожному відключенні гарячої води. Широкий вибір сучасних моделей, різноманітні характеристики і додаткові функції даних пристроїв, зроблять їх використання максимально комфортним. При покупці звертайте увагу на такі параметри, як: обсяг водонагрівача, його потужність, наявність терморегулятора. Існують компактні пристрої, які при бажанні можна навіть вивозити з собою на дачу.
2
Використовуйте для нагріву води газову або електричну плиту. Звичайно, це не самий зручний спосіб, але, при небажанні використовувати будь-які додаткові пристрої він є єдиним виходом із ситуації, що склалася. Будьте обережні при транспортуванні окропу від плити до потрібного місця, краще це робити в невеликих ємностях.
3
Дістаньте з комори кип'ятильник, напевно він у вас там є. В радянські часи цей пристрій було першим помічником при вирішенні проблеми нагріву води. Якщо у вас немає подібного приладу, пошукайте його в господарських магазинах вашого міста.
4
Почніть відвідувати баню або сауну, якщо ви раніше цього не робили. Такі процедури дуже корисні для здоров'я, якщо до них у вас немає яких-небудь протипоказань (гіпертонія, хвороби серця і т.д.)
5
Якщо у вас є сучасні пральна і посудомийна машина, то частина проблем вже вирішується сама собою. Пристрійне залежать від централізованого гарячого водопостачання. В іншому випадку речі можна віддавати в пральню або хімчистку, а посуд мити гарячою водою, отриманої одним з вищеописаних способів.
6
В невеликих кількостях воду можна гріти звичайним електричним чайником. Цей осучаснений прилад зараз є практично в кожній родині.
7
Переберіться на час до друзів, у яких є гаряча вода, тим більше, якщо вони давно запрошували вас погостювати у них.