Як нагріти воду за допомогою пральної машини.

Сучасна пральна машина-автомат забезпечена спеціальним пристроєм - теном, яке само нагріває воду. Це дуже зручно і сприяє економію часу і сил людини, що вирішила організувати прання.
Вам знадобиться
  • - пральна машина.
Інструкція
1
Щоб нагріти воду для прання в пральній машині, вам потрібно буде лише натиснути кілька кнопок, вибравши потрібну програму. Кожна з них має свій температурний режим з урахуванням забрудненості білизни і матеріалу, з якого воно виготовлене. Так для синтетичних виробів в пральних машинах передбачені спеціальні програми, що відрізняються меншими допустимими максимальними температурами води, ніж для речей, виготовлених з бавовни.
2
Стирайте бавовна, залежно від його забрудненості, при температурах води від 30 до 90 градусів. Максимальною температурою для синтетичних речей є 60 градусів. Якщо ви вирішили попрати делікатні тканини з шовку або шерсті, вибирайте невеликі температури до 40 градусів, плюс відповідний дбайливий режим прання.
3
У разі частого використання програм підвищеної температурної навантаження (перете при температурах 60-90 градусів Цельсія), подбайте про захист нагрівального елемента вашої пральної машини від накипу. Використовуйте різні захисні засоби, що продаються в магазинах - спеціальні порошки і рідини.
4
При виборі пральної машини враховуйте потужність нагрівального елемента, його покриття (воно може бути керамічним, що забезпечить додатковий захист від накипу).
5
Використовуючи машину активаторного типу, нагріти воду для прання можна лише за допомогою допоміжних засобів, таких, як: кип'ятильник, газова плита, водонагрівач, газова колонка і т.п.
6
нагрівається з допомогою пральної машини для інших цілей (крім прання) недоцільний у зв'язку зі складністю процедури, порушенням технологічного процесу роботи побутової техніки, що може привести до збоїв. Проте, в разі крайньої потреби це можливо. Для цього виберіть потрібний температурний режим, закрийте люк машини, запустіть новий цикл прання, а потім, після того як в барабан надійде вода, скористайтеся її аварійним зливом. Відкрийте спеціальну передні дверцята (як правило, знаходиться внизу фронтальної частини машини), вийміть звідти кінець шланга, підставте чашку і злийте гарячу воду.
Корисна порада
Уважно ознайомтеся з інструкцією по експлуатації пральної машини перед її використанням.