Як облицьовувати плиткою.

Кахельна плитка - обробний матеріал, традиційно використовуваний при ремонті санвузлів і кухні. Тим, хто жодного разу не клеїв плитку, це здасться складним завданням, але немає нічого нездійсненного для умілих рук.
Вам знадобиться
  • - Плитка;
  • - Клей;
  • - Хрестики;
  • - Склоріз;
  • - Правило;
  • - Зубчастий шпатель;
  • - Рейка
Інструкція
1
Перед облицюванням, необхідно підготувати стіни. Вони повинні бути рівними і міцними. Для цього спочатку оглядають поверхню на наявність тріщин в штукатурці. Їх розшиває шпателем і видаляють всю штукатурку, яка неміцно тримається. Потім поверхню шпатлюется і вирівнюється за допомогою малярного правила, щоб не було великих перепадів. Якщо ви збираєтеся клеїти плитку на старий кахель або фарбовану олійною фарбою стіну, то її необхідно подряпати болгаркою, щоб розчину було за що триматися. Після цього стіна покривається ґрунтовкою глибокого проникнення.
2
Коли грунтовка висохне, приступайте до розмітки стін. За допомогою шнура і рівня проведіть горизонтальну лінію, відступивши від підлоги ширину 1 плитки + ширину шва. Якщо підлога нерівний, то відміряйте від найвищої точки. На цьому рівні прибийте рейку. Потім за допомогою схилу, проведіть вертикальну лінію, щоб знайти межу першої плитки.
3
Розведіть клей і нанесіть його на ділянку стіни, рівний 3-5 плитках (близько півметра) і розрівняйте шпателем з зубцями. Приклейте першу плитку, приклавши її краї до рейки і вертикальної лінії. Так приклейте все плитки першого ряду, вставляючи між ними хрестики для дотримання ширини шва. Все плитки вирівняйте по площині, використовуючи все те ж правило або довгий дерев'яний брусок. Від того, як ви покладете перший ряд, залежатиме успіх всього заходу.
4
Викладайте плитку ряд за рядом. Закінчуйте нижнім рядом, прибравши рейку. Не забудьте витягнути хрестики через 1,5 години, поки клей не схопився остаточно. У повністю висохлої плитку потрібно затерти шви спеціальної затіркою. Не рекомендуємо брати білу, так як вона все одно з часом забрудниться, а відмивати її дуже важко.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AKdh3lCqkyw
Корисна порада
Різати плитку все одно доведеться, тому купите хороший склоріз і розріжте плитку, попередньо її намочивши.