Як допомогти школяру з підготовкою до іспитів. поради школяреві по підготовці до іспиту.

Екзаменаційна пора - непростий час і для школярів, і для батьків. Чим краще ваша дитина підготується до неї, тим менше будете нервувати ви обидва, і тим краще буде результат.
Інструкція
1
Надайте допомогу дитині. Якщо є такі предмети, в яких ви добре розбираєтеся, а ваше чадо - ні, поясніть йому складні моменти. Ви знаєте його краще, ніж учитель, відчуваєте до нього підхід як ніхто інший. Знайдіть спосіб донести незрозумілу інформацію. Тільки не захоплюйтеся. Не потрібно робити за вашої дитини всю домашню роботу, хоча це інколи найлегше. Учіть дитину міркувати самостійно.
2
Складіть разом з дитиною план повторення пройденої програми. Пам'ятайте, що для підготовки до іспитів мало кожен день добре слухати викладача, а ввечері успішно виконувати домашнє завдання. Учням знадобляться знання, отримані за минулі періоди навчання. Не залишайте цей великий масив роботи на останній момент, тобто на передекзаменаційний період. Нехай ваш школяр почне повторення якомога раніше, невеликими порціями, в комфортному темпі.
3
Поговоріть з вчителями та класним керівником. Крім регулярного відвідування батьківських зборів, постарайтеся виділити час для розмови з викладачем віч-на-віч. Особливо це стосується предметів, з якими ваша дитина ладнає не надто добре. З'ясуйте, який його рівень, які прогалини в освіті. Можливо, учитель зможе підтягти його у вільний від уроків час. Індивідуальна форма навчання найбільш ефективна. Напевно ці послуги будуть не безкоштовні, тому підготуйтеся заплатити за додаткові години.
4
Знайдіть репетитора. Якщо є такі предмети, в яких ви не можете допомогти дитині, а вчитель, який веде даний предмет, не вселяє вам довіри, найміть фахівця з боку. Попередньо дізнайтеся розцінки на послуги подібного роду. Постарайтеся знайти репетитора за рекомендаціями своїх знайомих, у яких теж є діти. Так у вас буде гарантія в результаті.