Як додати бота на сервер.

Боти дозволяють відмінно попрактикуватися у стрільбі при грі в Counter-Strike. Природно, вони не замінять реальних гравців, тому рекомендується приділяти час грі з живими людьми. Є кілька варіантів додавання ботів в гру.
Інструкція
1
Існує безліч різних видів ботів для кожної з версії гри Counter-Strike. Насамперед знайдіть фан-сайт, присвячений саме тій версії, яка встановлена на вашому комп'ютері. Перегляньте список ботів, доступних для завантаження та установки. Виберіть того, який має найбільшу кількість позитивних відгуків. Використовуйте пошук, щоб знайти якомога більше інформації про нього. Справа в тому, що різні види ботів можуть по-різному поводитися в грі, і проведення часу може бути як захоплюючим, так і нудним. Упевнившись, що набір ботів, який ви обрали, вам підходить, скачайте його на ваш жорсткий диск.
2
Звантажені файли можуть мати різний вигляд - це може бути як просто архів, так і саморозпаковується файл. Уважно прочитайте readme - у ньому має бути назва папки, в яку потрібно встановити ботів. У разі якщо перед вами саморозпаковується, виберіть кінцевої папку cstrike. Якщо ж перед вами простий архів, витягніть з нього файли в окрему папку, після чого скопіюйте їх в cstrike.
3
Запустіть CS і створіть нову гру. Виберіть карту і дочекайтеся закінчення завантаження. Натисніть на кнопку h, після чого з випадаючого меню виберіть команду додавання бота. З його допомогою ви також можете встановити складність для додається бота і тип зброї, якою він буде користуватися.
4
Додайте бота, використовуючи консоль. У цьому випадку натисніть кнопку ~ і введіть команду sc_cheats 1. Далі введіть bot_difficulty і натисніть Enter. Перед вами з'явиться значення складності ботів: 0 - найпростіші, 3 - найскладніші. Регулюйте цей параметр залежно від вашого досвіду.
5
Для створення сервера, на якому ви будете протистояти великій кількості ботів, введіть в консолі команди mp_limitteams 0 і mp_autoteambalance 0. З їх допомогою ви приберете обмеження на додавання нових гравців за сильну команду при дисбалансі, а також відключіть автоматичне регулювання рівності сторін. Використовуйте команди bott_add_t і bott_add_ct, для додавання бота за команду терористів і контр-терористів відповідно.