Як повернути адреси в рядок.

Виходячи в інтернет, ви працюєте з веб-сторінками. Кожна з них прив'язана до певного адресою, яка прописується в адресному рядку браузера. Буває так, що ви випадково закрили сторінку і не можете потім знайти посилання на неї навіть за допомогою пошуковика. А повернути адреси в рядок досить просто.
Інструкція
1
Незалежно від версії і моделі браузера, у верхній частині його вікна повинна знаходитися адресна рядок, або панель адреси. Якщо вона не показана, відкрийте настройки програми і включіть відображення адресного рядка. Є кілька шляхів, для того щоб повернути адресу в рядок.
2
Найпростіший спосіб, незалежний від браузера і сеансу його роботи - це використання буфера обміну. Можна створити документ в блокноті або будь-якому іншому текстовому редакторі: Word Pad, Word і т. Д. Зайдіть на потрібну веб-сторінку, скопіюйте її адресу. Для цього просто виділіть мишкою текст в поле рядка. Після вставте його в текстовий документ і збережіть зміни. При необхідності ви завжди можете скопіювати посилання з цього документа і вставити в адресну строку браузера.
3
У всіх браузерах є меню «Закладки» або «Вибране». Зайдіть на потрібну веб-сторінку, натисніть «Створити закладку сторінки» або «Додати в обране». У міру накопичення формуватиметься список сторінок, які ви можете викликати з відповідного меню вашого браузера, просто клікнувши по назві.
4
Можна виконувати збереження меню «Вибране» («Закладки»), використовуючи пункт управління закладками. Шукайте фразу «Експортувати закладки» («Експортувати у файл», потім вибрати «Вибране»). Все адреси будуть в новому файлі, відкрити їх список можна схожим шляхом, використовуючи імпорт. Розширення файлів збереженого списку приймаються іншими браузерами.
5
Останній варіант - використовувати можливості браузера. Internet Explorer - зайдіть в меню «Сервис», натисніть «Відкрити знову останній сеанс перегляду». Opera - натисніть значок у вигляді сміттєвої корзини «Закриті вкладки», він знаходиться у верхньому правому куті після ряду відкритих вкладок. Виберіть потрібну сторінку із запропонованого списку, клікніть по ній. Google Chrome - скачайте плагін Trash Can, встановіть його. З'явиться значок, аналогічний Opera, клікніть по ньому, виберіть сторінку. Mozila Fire Fox - натисніть правою кнопкою миші по панелі вкладок, виберіть «Відновити закриту вкладку».