Як закрити фільтр. Як зняти пароль обмеження доступу.

Використовуючи інтернет на робочому місці, можна нерідко зіткнутися з обмеженнями на доступ до певних сайтів. Як правило, до них відносяться соціальні мережі, розважальні сайти та ресурси з розважальним контентом.
Інструкція
1
Одним з найбільш поширених варіантів є використання анонімайзерів. Анонимайзер - сервіс, який дозволяє переглядати веб-сайти, заблоковані проксі-сервером. В деяких випадках у вас є можливість не тільки переглянути сайт, але і приховати факт його відвідин. Це досягається за рахунок шифрування адреси потрібного вам сайту таким чином, що він виглядає як посилання з сервісу. Доступ до послуг Анонімайзера може бути як платним, так і безкоштовним. Як правило, платний доступ встановлюється для соціальних мереж, так як вони найчастіше блокуються системними адміністраторами.
2
Для використання Анонімайзера перейдіть на сайт сервісу, наприклад, Timp. На головній сторінці ви побачите рядок, в яку потрібно ввести адресу потрібного вам ресурсу. Після цього виберіть галочками потрібні вам настройки - шифрувати адресу сторінки, що не зберігати файли cookies, не використовувати java, і т.д. Вибравши їх, натисніть на кнопку «Перейти».
3
Ви також можете використовувати веб-браузер Opera mini. Його специфікою є те, що вся інформація, яку ви запитуєте, спочатку проходить через проксі-сервер Opera.com, де вона стискається, і тільки після цього перенаправляється на ваш комп'ютер. Цей браузер не вимагає установки, однак для роботи з ним буде потрібно установка java емулятора, оскільки спочатку він був призначений для мобільних телефонів.
4
Якщо жоден з вищеперелічених способів вам не підходить, ви можете використовувати спеціалізовані сервіси по стисненню трафіку. Вони працюють за таким же принципом, що і Opera mini, але володіють однією істотною відмінністю - наявністю можливості платного і безкоштовного використання. При безкоштовному використанні ви можете зіткнутися з довгим часом очікування завантаження файлів, в той час як при платному будете позбавлені цього незручності.