Як вести рахунок грошам.

Гроші люблять рахунок. Людина, яка вміє вести облік власних фінансів, зможе домогтися бажаних матеріальних благ набагато швидше, ніж володар більшої зарплати, але не знає грошам ціну. Навіть якщо у вас поки погано виходить планувати бюджет, цьому можна навчитися.
Інструкція
1
Не зберігайте в гаманці великі суми грошей, якщо тільки ви заздалегідь не запланували здійснити покупки. Завжди знайте, яка сума у вас з собою.
2
Зберігайте чеки з магазинів, кафе, після оплати проїзду. В кінці місяця зберіть ці документи і проаналізуйте. Напевно серед них ви виявите безліч речей, покупка яких не була необхідністю.
3
Заведіть кілька конвертів, в які ви будете відкладати гроші на різні потрібні. Підпишіть їх згідно з призначенням: оплата комунальних послуг, харчування, проїзд, одяг, відпустка. Отримавши зарплату, розкладіть фінанси в призначені для цього конверти і намагайтеся ні за яких обставин не брати на покупки не призначені для цього кошти. При цьому також не варто здійснювати непотрібні покупки, якщо гроші залишилися. Не повністю витратили цього місяця конверт «одяг» - перекладіть гроші в «відпустку».
4
Роздайте борги і постарайтеся більше ніколи не займати гроші, не користуватися кредитами або купівлею речей в розстрочку. Всі ці речі дають вам ілюзію власного матеріального благополуччя. На ділі ж ситуація може виглядати кардинально іншим чином.
5
Обов'язково відкладайте частину грошей на різні непередбачувані ситуації. Рано чи пізно в житті кожної людини трапляється момент, коли йому необхідна велика сума грошей. Необов'язково відкладати багато. Якщо ви кожен місяць зумієте зберегти по тисячі рублів, через кілька років у вас вийде чимала сума.
6
Зазвичай людям заробляння грошей дається важко, а ось витрачають їх вони, навпаки, легко і швидко. Постарайтеся психологічно налаштувати себе таким чином, щоб розставання з грошима у вас не проходило настільки безболісно. А ось знаходилися кошти, навпроти, без проблем. Будьте легкі на підйом і завжди готові до нових проектів.