Як швидко висушити одяг. швидкий спосіб сушіння одягу.

Нерідко одяг доводиться сушити в швидкісному режимі, якщо вона потрібна терміново, а на природну сушку немає часу. Це не складе особливих труднощів при наявності багатофункціональної пральної машини, але навіть при її відсутності впоратися із завданням можна, використовуючи підручні засоби.
Вам знадобиться
  • - фен;
  • - тепловий вентилятор;
  • - духову шафу;
  • - пральна машина.
Інструкція
1
При необхідності швидко висушити одяг використовуйте підвищені оберти віджиму і функцію сушки пральної машини-автомата. Протягом 10 хвилин ваша одяг буде повністю суха, і вам залишиться тільки її пропрасувати. Якщо ваша пральна машина не обладнана спеціальною функцією, скористайтеся тепловим вентилятором або феном.
2
За допомогою фена або теплового вентилятора ви зможете швидко просушити мокрі вироби, але займе це трохи більше часу, ніж при використанні програми сушіння. Вам доведеться протягом 30 хвилин сушити речі з усіх боків.
3
Не менш ефективний спосіб швидкого сушіння одягу - це використання гарячої праски без функції пара. Ретельно відіжміть одяг, включивши максимальну кількість оборотів в програмі віджиму пральної машини-автомата, пропрасуйте з двох сторін, розкиньте речі на мотузці. Через 10 хвилин знову пропрасуйте гарячою праскою.
4
Об'ємні вовняні вироби не можна піддавати інтенсивної прасування, тому для сушіння використовуйте тільки тепловий вентилятор, фен або включите в духовій шафі функцію продувки, відкрийте дверку, повісьте одяг перед шафою, періодично повертайте її різними сторонами. Процес повної просушки займе не більше 20-30 хвилин.
5
Якщо швидку сушку необхідно провести в літній час, немає нічого простішого, ніж використовувати природний процес, розмістивши всі речі на мотузці. Під прямими сонячними променями ваші речі висохнуть значно швидше, ніж при використанні фена, теплового вентилятора або духової шафи. Якщо додатково дме легкий вітерець, процес займе 10-15 хвилин.
6
Щоб вам не довелося замислюватися над питанням, як швидко висушити одяг, готуйте її заздалегідь. Продумуйте свій гардероб на кілька днів вперед, зберігайте чисті просушені, проглаженние і підготовлені до використання речі на плічках. Вовняні вироби акуратно складіть в стопку на полицю. У будь-який момент ви зможете скористатися підготовленої одягом, не займаючись екстреним доглядом за нею.