Як підкачати руки. Як підкачати тіло в домашніх умовах.

Світ здавна захоплювався красивим тілом як у жінок, так і у чоловіків, і наші дні не стали винятком із цього правила - красиве і спортивне тіло досі цінується настільки, що люди проводять чимало часу на спортивних тренуваннях, підтримуючи себе у формі. В теплу пору року і жінки, і чоловіки воліють відкритий одяг з короткими рукавами або без рукавів взагалі, і тут особливо актуальною стає краса рук. За допомогою нескладних тренувань ви зможете підкачати м'язи рук, зробивши їх красивими і підтягнутими.
Інструкція
1
Використовуйте комплекс вправ, що дають достатнє навантаження на всі групи м'язів ваших рук. Для зміцнення кожної групи м'язів ви можете використовувати перевірений метод - підняття гантелей. Підберіть для себе гантелі підходящого ваги. Для чоловіків вага гантелей повинен починатися від 4-5 кг, а для жінок достатньо 1,5-2 кг. У міру зміцнення м'язів вага гантелей можна збільшувати.
2
Для кожної групи м'язів виконуйте вправи з гантелями по черзі. Почніть з укріплення біцепса - встаньте на коліна, розвівши їх на ширину плечей, і зігніть руки з гантелями. Згинайте руки до рівня плеча і розгинайте до рівня талії. Чи не розгинайте руку до кінця - це зніме необхідне для заняття напругу.
3
Для того, щоб зміцнити м'яз трицепса, підніміть руку над головою і розгорніть долонею вперед. Зігніть руку до голови якнайнижче, потім випрямити. Повторіть для другої руки . Також ви можете зміцнювати трицепси, відводячи руки з гантелями одночасно назад, злегка нахиливши вперед корпус і зігнувши коліна.
4
Починайте зміцнювати дельтоподібний м'яз, зігнувши руки в ліктях під прямим кутом до тулуба. По черзі піднімайте руки вгору десять разів поспіль.
5
Для прокачування грудної м'язи підійде штанга для грудного жиму або ті ж гантелі, з яким ви займаєтеся зазвичай. Піднімайте і згинайте руки , лежачи на підлозі або на лаві, розвівши в сторони лікті.
6
Залишившись в положенні лежачи, відведіть руки з гантелями за голову, а потім, не згинаючи, перенесіть їх до живота. Це допоможе підкачати трицепс.
7
Щоб підтягнути передпліччя, скручуйте кисті з гантелями спочатку вліво, потім вправо, а також згинайте руки в лікті і розгинайте їх.
8
В прокачуванні відразу декількох груп м'язів великою ефективністю володіють віджимання. Віджимайтеся підряд стільки раз, скільки зможете, випрямивши корпус і не піднімаючи таз вгору. З кожною новою тренуванням збільшуйте кількість віджимань.