Як оновити інтернет-програму.

Регулярне оновлення програм - запорука безпеки і найкращої продуктивності вашого комп'ютера. Як правило, останні версії будь-якого програмного забезпечення найбільш вдосконалені, виправлені і допрацьовані. Тому намагайтеся стежити за виходом оновлень наявних на вашому комп'ютері програм. Особливо це стосується засобів, що використовуються для роботи в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або ноутбук;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Захистити комп'ютер і інформацію в ньому допоможуть своєчасні оновлення програмного забезпечення, зокрема, браузерів антивірусів та інтернет-месенджерів. Нові версії програм виходять регулярно. Виконати їх оновлення зможе навіть початківець користувач.
2
Ну а тепер докладніше про деякі найбільш часто використовуваних програмах. Браузер Google Chrome є одним з найбільш розумних і швидких оглядачів. Але, незважаючи на всі його плюси, йому також необхідно оновлення. Для цього перейдіть в налаштування, клікнувши на піктограму гайкового ключа, і виберіть пункт «Про браузері Google Chrome». Після цього відкриється нове вікно, в якому буде вказана використовувана в даний момент версія Google Chrome. За замовчуванням при появі нової версії оглядача з'являється вікно з повідомленням, прочитавши яке, користувач сам може прийняти рішення - оновлювати або не оновлювати браузер. Якщо ви збираєтеся користуватися самої останньою модифікацією програми, зайдіть в «Налаштування» та виберіть кнопку «Оновити». Підтвердіть своє рішення і перезапустіть програму. Якщо ви поки не хочете оновлювати програму, натисніть кнопку «Не зараз», тим самим відклавши процес до наступного запуску програми або до тих пір, поки не скористаєтеся оновленням вручну.
3
Щоб дізнатися версію Mozilla Firefox, запустіть браузер і на робочій панелі виберіть пункт «Довідка» і перейдіть до розділу «Про Firefox». У новому вікні з'явиться повідомлення про використовувану збірці програми. Якщо дана версія не остання, ви зможете її в будь-який час змінити. Однак найкраще використовувати налаштування, що виконують автоматичне оновлення, що дозволить не хвилюватися за безпеку вашого комп'ютера і зберігається на ньому та в мережі інформації.
4
Аналогічно оновлюються та інші оглядачі. До того ж, в їх налаштуваннях можна встановити необхідні для поновлення параметри.
5
Mail.Ru Агент - один з найбільш популярних інтернет-пейджерів, який дозволяє бути в курсі подій, що відбуваються в більшості соціальних мереж. Для того щоб бути завжди на зв'язку, вам досить з'єднати профілі сайтів, після чого ви зможете вести листування з друзями, не заходячи в свій аккаунт в мережі. Щоб перевірити версію використовуваного «Агента», запустіть пейджер і виберіть у вікні кнопку «Меню». Клацніть по ній і виберіть пункт «Про програму». На новій сторінці ви зможете переглянути, яка модифікація «Агент» встановлена у вас в даний момент. Подробиці про програму, її можливості та переваги можна дізнатися на офіційній сторінці Mail.Ru Агент. Тут же ви зможете скачати останню розробку програми, якщо поки вона у вас ще не встановилася автоматично.
6
Ще одна корисна програма для користувачів торрент-трекерів - ?Torrent - також потребує оновлення. Зробити це досить просто: клікніть на кнопку «Довідка» і виберіть пункт «Перевірити оновлення». Перевірити версію можна в меню «Довідка». Але для цього знадобиться опція «Про програму».