Як відкрити магазин без грошей.

Товар для магазину можна отримати від постачальників з відстрочкою платежу, але на контрольно-касову техніку все одно доведеться витратитися, а це не маленька сума. Щоб уникнути таких витрат на початковому етапі, можна організувати торгівлю через інтернет.
Інструкція
1
Створіть в одній із соціальних мереж тематичну групу, де люди цікавляться якимось загальним напрямком. Якщо плануєте продавати комп'ютерну техніку, зберіть тих, хто бажає заощадити на покупці. Робіть цікаві огляди - що де продається і за якою ціною; розповідайте про новинки. В результаті отримаєте клієнтську базу до відкриття магазину. Якщо не вийде зібрати потенційних клієнтів, про подальші кроки думати рано.
2
Зареєструйтеся в якості індивідуального підприємця, щоб відразу легалізувати діяльність. Для цього зверніться до податкової служби, заповніть необхідні документи і оплатіть держмито, яка в 2012 році становить 800 руб.
3
Поговоріть з власниками місцевих магазинів. Повідомте, що хочете продавати їх товар по своїй базі. Ви приходите не з порожніми руками, а з розкрученої групою, тому під час переговорів повинні відчувати себе впевнено. Домовтеся про прийнятну для вас знижку. Беріться за продажу товару, з одиниці якого будете мати не менше 1500 руб. прибутку. Можна продавати і мелочевку, але єдиним комплектом, щоб справа була цікаво з фінансової точки зору. Досить здійснювати одну продаж в день, щоб почати відкладати гроші.
4
Плануйте ціну трохи дешевше, ніж в місцевих магазинах, плюс безкоштовну доставку по місту протягом доби з моменту надходження оплати. Люди будуть порівнювати ціни, переглядаючи місцеві пропозиції. Хто захоче отримати товар швидко і нікуди не їздити, буде звертатися до вас.
5
Щоб люди не боялися робити передоплату, оформіть продажу через інтернет-магазин, куди і слід направляти людей зі своєї групи. Використовуйте інтернет-сервіси, які надають повний комплект послуг - від формування рахунки до оплати до ведення статистики. Є компанії, які дають 2-х тижневий або інший тестовий період, протягом якого можна безкоштовно користуватися всіма можливостями. Якщо продажу підуть відразу, з прибутку оплатіть повнофункціональну версію магазину. Так можна почати без істотних вкладень, тільки врахуйте витрати на телефон, інтернет і доставку товару.
6
Вивчивши попит протягом декількох місяців і накопичивши грошей, знайдіть постачальників і відкрийте першу роздрібну точку.