Як відкрити свою крамницю.

Далеко не кожна людина може трудитися під чиїмось керівництвом, а в невеликих містах робочий процес затьмарюється ще й невисокою зарплатою. Виходом з незавидною фінансової ситуації може послужити відкриття свого маленького бізнесу. При відсутності серйозного капіталу можна задуматися про освіту торгової лавки на одному з місцевих ринків.
Інструкція
1
Зареєструйте своє підприємство в якості юридичної особи, ІП або ТОВ. Ви повинні отримати статистичні коди і дочекатися внесення свого бізнесу до Єдиного реєстру юридичних осіб. Потім у банку необхідно відкрити особовий рахунок, поставити підприємство на облік у податкову службу та придбати касовий апарат, який також необхідно зареєструвати.
2
Знайдіть відповідне приміщення для відкриття лавки. Для цього вам доведеться обійти всі ринки у вашому місті, щоб визначитися з цінами і дізнатися, де ваш товар буде користуватися найбільшим попитом. Укладіть договір оренди. Якщо ж вам дозволяють кошти і випадає така можливість, постарайтеся викупити торгове місце. Таким чином, ви не будете залежати від бажань орендодавця і від раптового підвищення цін. Таке придбання доцільно навіть у тому випадку, якщо ви не до кінця впевнені в успішності свого нового бізнесу. У разі невдачі цього підприємства ви зможете самостійно зайнятися орендою або відкрити в тому ж місці щось інше.
3
Придбайте обладнання для вашої лавки. Продовольчого магазину найчастіше потрібні холодильники та морозильні камери. Обов'язково придбайте спеціальні вітрини, які допоможуть зберегти товарний вигляд виробів і захистити їх від крадіжки недобросовісними покупцями.
4
Ретельно відберіть асортимент для початку продажів. У перші дні варто викладати тільки найкращий і недорогий товар. Це допоможе вам залучити великий потік покупців. Пізніше можна поступово розбавляти звичний набір новими позиціями для продажу.
5
Залежно від виду та галузі вашої діяльності, необхідно отримати відповідні ліцензії, сертифікати та дозволи від уповноважених органів. Для продажу продовольчих товарів потрібно провести огляд приміщення відділом Росспоживнагляду і звернутися до МНС за висновком про придатність вашого приміщення до обслуговування покупців. Для продажу промислових товарів, укладення Росспоживнагляду не потрібно.
6
Потурбуйтеся про надійний спосіб охорони своєї лавки. Ви можете найняти охоронця або скористатися послугами спеціалізованих компаній, які оснастять приміщення сигналізацією та будуть вести спостереження за порядком. Особливо це важливо, якщо товар ви зберігаєте в торговому місці. Однак це питання необхідно обговорити з адміністрацією, оскільки більшість ринків оснащені хорошою системою захисту.