Як поштукатурити стіну. Як поштукатурити цегляну стіну.

Якщо ви хочете обштукатурити стіну , вам потрібно спочатку підготувати поверхню стіни до відповідних штукатурних роботах, приготувати розчин. Далі ви можете наносити штукатурку і затирати її. Але це загалом, а нижче ви прочитаєте подробиці.
Інструкція
1
Спочатку вам потрібно видалити старий шар штукатурки і стару фарбу зі стіни. Якщо штукатурити ви будете гладку поверхню типу бетону, то на ній потрібно зробити спеціальні насічки за допомогою зубила. У кладці слід прочистити шви глибиною до 2 см, скориставшись для цього сталевий щіткою.
2
Тепер видаліть з поверхні стіни пил. Зробіть це пилососом або звичайною вологою ганчіркою. Перед тим як приступати до нанесення шару штукатурки, зволожите поверхню стіни. Якщо ви збираєтеся обштукатурити дерев'яну стіну , подбайте перед цим про закріплення на стіні сітки.
3
Площина проведених робіт задайте за допомогою тонких рейок, які служитимуть направляючими планками. Необхідно позбавитися від усього сміття, наявного під стінкою, а також постелити поліетиленову плівку, щоб падаючий розчин не забруднив підлогу.
4
Тепер приступайте до приготування штукатурного розчину. Розведіть суміш водою, дотримуючись пропорції, написані на упаковці. Якщо отриманий розчин буде рідким, опустите в нього сухий цегла. Він швидко забере всю зайву воду за кілька хвилин.
5
Нанесення штукатурки: використовувати слід метод набризга. Хоча для цього потрібно попередньо попрактикуватися. Простіше буде сколотити з дощок «полицю» довжиною 1 м, шириною і глибиною 10 см. Всередину полки наливається розчин, а потім вона тулиться до стіни і ведеться повільно вгору і вбік. Так ви досить швидко і рівномірно обштукатурити цілу стіну .
6
Затирка штукатурки повинна здійснюватися через кілька годин після нанесення розчину. Штукатурка тоді не схопиться до кінця, але і не буде занадто жорсткою. Якщо ви будете затирати штукатурку одразу ж після нанесення розчину, то він буде падати зі стіни великими пластами. Прочекавши ж занадто багато часу, ви не досягнете потрібного результату, тому що розчин попросту не буде перемішатися.
7
Шпаклювати штукатурку слід шпателем, завдаючи шпаклювальну суміш смугами. Потім затирається і цей шар.