Як оригінально привітати з днем ??весілля. подарунок на весілля сестрі своїми руками.

Кожен, хто отримав запрошення на весілля, першим ділом замислюється, як оригінально привітати молодят. Адже дуже важливо піднести нареченим незвичайний подарунок, який протягом багатьох років викликатиме в пам'яті подружжя найщасливіша подія, що сталося в їхньому житті.
Інструкція
1
Гроші, безумовно, зручний і, найголовніше, потрібний подарунок. Однак він абсолютно позбавлений романтики і в пам'яті збережеться не довго. Родичі, запрошені на весілля, на оригінальність зазвичай не налаштовані, їх більше турбує придбання для молодят необхідних побутових подарунків. Вони, як правило, заздалегідь умовляються з батьками молодят про необхідність придбання для молодої сім'ї товарів першої необхідності для життя.
2
На весіллі оригінальність властиво виражати друзям нареченого і нареченої. Купіть дорогі валізи для весільної подорожі. Навіть якщо молодята і не планують весільну подорож, валізи знадобляться їм для інших поїздок. Можна продовжити молодятам щастя, вручивши їм на двох сертифікат на тайський масаж або сертифікат на вчинення романтичної подорожі, наприклад на відокремлений острів. Подаруйте їм річний абонемент в салон, басейн або фітнес-клуб. Не забудьте тільки заздалегідь поцікавитися у молодих про їх переваги. Романтичний настрій новій сім'ї можна продовжити, вручивши на весіллі оригінальний сувенірний подарунок, у вигляді дружнього шаржу на молодят, який виконаний професійним художником в жартівливому стилі або подаруйте пару білосніжних великих голубів.
3
Пам'ятайте, що не тільки подарунок може стати оригінальним. Спосіб дарування також можна перетворити на театралізовану виставу з оригінальною вітальною промовою, складеною у віршах. Для цього об'єднайтеся з іншими друзями і родичами, продумайте сценарій і порадуйте молодят і гостей. Змонтуйте невеликий ролик, які до весілля були наречений і наречена, як дві долі жили, і раптом вони злилися в одну, а підсумком стало весілля. Якщо ж можливості для такої постановки немає, озбройтеся камерою і на вулиці попросите звичайних людей, знайомих і близьких сказати на камеру кілька теплих слів з побажаннями та привітаннями новоспеченим подружжю. І цей ролик покажіть молодим прямо на торжестві через проектор.