Як почати приватну практику.

Фахівці певних професій, наприклад, юристи, психологи і ряд інших, можуть не бути найманими працівниками, а зайнятися приватною практикою. Для цього необхідно виконати ряд формальностей.
Інструкція
1
Отримайте індивідуальний податковий номер. Він знадобиться вам, яким би видом практики ви ні занімалісь.Для цього зверніться до податкового органу за місцем прописки. Там вам видадуть свідоцтво з необхідним реєстраційним номером.
2
Для роботи адвокатом отримаєте ліцензію. При її оформленні необхідно підтвердити, що у вас є юридична освіта, а також дворічний опеньків роботи за фахом. Зверніться в адвокатську палату вашого міста і здайте спеціальний іспит. Після цього ви отримаєте ліцензію і зможете як вести приватну практику, так і увійти до складу адвокатської колегії.
3
При відкритті своєї нотаріальної контори також отримаєте ліцензію. Перед цим вам потрібно буде опрацювати помічником нотаріуса не менше півроку. Після цього здайте професійний іспит з теорії та практиці нотаріату. Потім ви зможете почати свою справу як нотаріус.
4
Для самостійної роботи в якості масажиста пройдіть відповідне професійне навчання. Наприклад, вам підійде середню спеціальну освіту на базі медичного коледжу.
5
Перед початком роботи в якості таксиста отримаєте ліцензію на подібну діяльність, яка видається органами ДІБДР. При початок діяльності в якості репетитора, дизайнера. косметолога, подумайте про реєстрацію себе як індивідуального підприємця. Так ви зможете офіційно отримувати дохід, сплачуючи всі податки. Для цього необхідно звернутися до податкового органу за місцем проживання.
6
Після оформлення документації подумайте про організацію робочого простору. Адвокату або нотаріусу слід орендувати офіс в досить зручному для потенційних клієнтів місці. Інші самозайняті фахівці можуть працювати і вдома або, наприклад, вдома у клієнта, що досить зручно для масажистів.
Якщо набридло заробляти великі гроші не для себе, а для начальника, саме час стати власником бізнесу . Ви повинні володіти впевненістю у своїх силах, вміти генерувати цікаві ідеї, наполегливо працювати на благо справи.
Вам знадобиться
  • - ідея;
  • - стартовий капітал;
  • - бізнес-план.
Інструкція
1
Визначтеся з напрямом діяльності. Добре, якщо ідея буде абсолютно новою і корисною для суспільства. Завдяки інноваційним напрямам в бізнесі вдається заробити більше, тому на перших порах повністю відсутні конкуренти. Якщо нічого нового на думку не приходить, можна вибрати з уже наявних варіантів. Керуватися при визначенні сфери діяльності слід не тільки перевагами та вміннями, а й фінансовими можливостями, особливостями ринку і рівнем конкуренції.
2
Перед відкриттям власної справи прорахуйте все до дрібниць. Складіть бізнес-план, щоб мати повне уявлення про те, як організувати приватний бізнес, скільки буде потрібно вкладень, коли вони окупляться. Можна вдатися до допомоги спеціалізованих фірм і купити готовий проект, але краще вивчити кілька посібників з бізнес-планування і зробити все самостійно. Бізнес-план може знадобитися не тільки вам, але банку або інвестору, якщо захочете отримати позикові кошти.
3
Знайдіть джерела фінансування. Один з найскладніших етапів в організації приватного бізнесу - пошук грошових коштів. Не в кожного починаючого підприємця є достатні накопичення, тому доводиться вдаватися до допомоги банків або інвесторів. Виплативши кредит банку, станете повністю незалежні від нього, а от з інвестором, швидше за все, доведеться ділитися прибутком.
4
Приступайте до реалізації бізнес-плану. Для початку діяльності фірми необхідно пройти процедуру державної реєстрації у податковому органі, отримати дозвільні документи. В іншому випадку станете порушником закону і повинні будете нести відповідальність.