Як очистити вікна. Як акуратно пофарбувати вікно.

Старі дерев'яні вікна періодично потребують косметичного ремонту. З часом виникає необхідність освіжати рами новим шаром фарби. А щоб ви могли якісно зробити цю роботу, необхідно акуратно видалити старе покриття.
Вам знадобиться
  • - будівельний фен;
  • - викрутка;
  • - металевий шпатель;
  • - готові змивки;
  • - дриль з насадкою ;
  • - шлифмашинка.
Інструкція
1
Витягніть скла з віконних рам. Акуратно підчіплюючи стамескою або викруткою штапик, демонтуйте його по всьому периметру. Якщо скла були посаджені на силікон, проріжте його кінчиком тонкого ножа. Виставлені скла притулите до стіни і прикрийте газетою, щоб випадково не зачепити і не розбити їх.
2
Отвинтите з вікон все ручки і клямки. По можливості зніміть рами з петель і покладіть їх на тверду горизонтальну поверхню. Так вам буде зручніше не тільки очищати їх від старого покриття, але і фарбувати заново.
3
Закрийте пів поліетиленовою плівкою в тому місці, де будете проводити роботу з рамами.
4
Зняти фарбу з дерев'яних вікон можна кількома способами. Вибирайте той, який відповідає стану ваших рам.
5
Термічна очищення віконних рам будівельним феномЕтот спосіб вимагає деякої вправності й акуратності. Незамінний, коли на дерев'яних рамах кілька шарів старої фарби.
6
Візьміть в одну руку фен. Направляйте потік гарячого повітря на дерев'яну поверхню до тих пір, поки фарба не вздуется і не піде бульбашками.
7
Перемістіть розпечену струмінь повітря далі. Тримаючи металевий шпатель в іншій руці, счищайте размягченную фарбу по ходу руху. Покладіть поруч велику ганчірку, щоб можна було швидко протерти шпатель.
8
Після роботи з будівельним феном на рамі можуть залишитися розмазані залишки фарби, які шпателем, не видаляються. Доопрацювати ці місця наждачним папером або дрилем зі спеціальною насадкою.
9
Зняття фарби з вікон за допомогою хімічних смивокГотовие змивки продаються в будівельних магазинах. Звертайте увагу, для яких фарб призначений склад. Використовуйте ці реагенти для свіжої фарби (2-3 роки) і при одному-двох шарах покриття.
10
Прочитайте за інструкцією, чим завдається склад на раму. Це може бути кисть або шпатель. Розподіліть змивку по поверхні і потримайте належний час. Потім видаліть розм'якла фарбу шпателем. Остаточне очищення дерев'яних рам проведіть шліфмашінкой.
Зверніть увагу
Проводьте всі роботи в приміщенні з хорошою вентиляцією, не забувайте про окулярах і респіраторі.
Корисна порада
Зняття фарби з рам можна провести за допомогою болгарки, але ця робота дуже курна і вимагає майстерності. Інакше на дерев'яній поверхні з'являться множинні ями, які буде складно чимось замаскувати.