Як знайти час.

Щоденна робота, домашні турботи, виховання дітей диктують скажений ритм життя. А хочеться ще відвідати тренажерний зал, зустрітися з друзями, прочитати новий роман популярного автора. Де знайти час і все встигнути?
Інструкція
1
Сконцентруйтеся на одному найбільш важливій справі. Не піддавайтеся ілюзіям, що зможете впоратися з кількома проблемами відразу. Ви ризикуєте отримати нервове перенапруження, намагаючись осягнути неосяжне. Тому краще мобілізуйте всі сили на конкретне завдання і спокійно його виконуйте.
2
Будьте організованіше. Кладіть речі на виділене постійне місце, щоб не шукати півдня потрібну квитанцію. Підтримуйте порядок на столі, підпишіть всі папки, розкладіть необхідні інструменти та приладдя. Незабаром ви з подивом помітите, що стали виконувати роботу набагато швидше, і у вас навіть з'явився час для відпочинку.
3
Заведіть блокнот або спеціальний щоденник. Записуйте в кожній графі день і годину чергової справи. Такий простий спосіб планування не дозволить забути першорядні і відфільтрувати малозначущі завдання. Тільки утримайтеся від спокуси зробити список на тиждень або місяць вперед. Природні умови напевно завадять виконати взяті зобов'язання. Неминуче розчарування стане новим приводом для стресу.
4
Найбільше часу у сучасної людини поглинають інтернет і телевізор. Звичайно, якщо комп'ютер - ваш робочий інструмент, то зовсім відмовитися від нього не вийде. Але спробуйте менше бувати в мережі в особистих цілях. Використовуйте звільнилися хвилини для читання, наприклад. Відмовтеся від перегляду малоцікавих телепередач. Залиште тільки декілька привабливих фільмів або шоу для сімейного сеансу.
5
Не намагайтеся економити час на шкоду здоров'ю. Людські сили не безмежні. Повноцінний сон поверне вам енергію і гарний настрій. Слідуючи цим нехитрим правилам, ви нікуди не встигнете, завжди знайдете час на похід в театр, на зустріч з близьким другом або для занять улюбленим рукоділлям.