Як пов'язати хустку на пальто. Як робити фенечки.

Найдавніший з жіночих аксесуарів - хустка - вічно в моді. Він прекрасно виглядає на легкому пальті, шубі, дублянці, куртці та інших нарядах. Треба тільки грамотно підібрати його і, що важливо, правильно пов'язати. Одне пальто, один хустку, але весь тиждень ви зможете виглядати по-різному.
Інструкція
1
Найпростіше зробити з нього косинку, склавши по діагоналі. Накиньте її кутом вперед і, схрестивши кінці ззаду на шиї, виведіть їх знову вперед, зав'яжіть м'яким вузлом зверху кута. Втім, вузол можна прибрати і під хустку. Такий метод зав'язування хустки ідеальний, якщо застосовується під коміром класичного зразка.
2
Якщо скласти хустку в широку смугу, попередньо забравши кути до центру, їм потрібно обернути шию і кінчики зав'язати одинарним або подвійним вузлом. Кінці можна залишати висячими попереду і ззаду. На будь-якому пальто це виглядає ефектно.
3
Багато користуються і невеликими, так званими шийними хустками. Складіть його, як і в колишньому варіанті, смугою, але вужче і, обернувши шию, зробіть попереду подвійний вузол. Кінці сховайте під хустку. Якщо вузол зробити одинарним і кінці хустки звити навколо нього в слабкий джгут - отримаєте абсолютно новий варіант свого пальто. Тут бажаний стоячий комір. До речі, підійде для цього і велику хустку. Успіх буде забезпечений.
4
Непогано скористатися кільцем. Згорніть хустку трикутником і просто накиньте на плечі. Кінці хустки залиште бовтатися, попередньо пропустивши їх через кільце. Так можна використовувати хустку поверх коміра і під ним.
5
На зміну кільцю візьміть бант, це своєрідний аксесуар, яким можна перетворити будь-яку одяг: жакет, кофту, плаття і пальто. Складіть хустку косинкою, накиньте на плечі і зав'яжіть будь вузол. Кінці акуратно розправте. Бант прикріпіть в районі плеча.
6
Є й інший варіант, однаково відповідний до літньої і зимової верхньому одязі. В центрі хустки з вивороту зав'яжіть і закріпіть гумкою вузол. Потім його треба вивернути і, склавши косинкою, зав'язати на шиї.
7
Вигідно виглядає хустку, зав'язаний, як краватка. Складіть його у вузьку смужку, оберніть шию і зав'яжіть, щоб кінці залишилися різної довжини.
8
Частіше хустку зав'язується подвійним вузлом. Зробіть цей вузол, внутрішнім кінцем оберніть зовнішній. Потім вставте його в петлю. Якщо акуратно розправити кінці, то хустку стане нагадувати квітку. На однотонному пальто яскрава квітка виглядає чудово.
9
Існує асиметричний варіант носіння хустки. Треба скласти хустку по діагоналі, зав'язати вузол. А потім пересунути хустку на одне плече.
10
Можна скласти хустку вчетверо і накинути лише на одне плече. Кінці заправте під пояс. Інший, більш яскравий хустка складіть косинкою і прикладіть на груди? попереду, зав'язавши кінці на спині. Частина хустки, звисаючу нижче пояса, можна заправити під ремінь. Це зручно, тепло і красиво.
11
Часто хусткою користуються замість ременя. Зауважте його на поясі і спорудіть бантик.
12
У більш теплу пору з самого хустки зробіть подобу пальто. Для цього накиньте хустку на шию, кінці перекрутите і зав'яжіть на спині. Цей варіант визнаний весняно-модним.
13
При бажанні виглядати діловою жінкою накиньте хустку на плечі, заховайте під коміром і зав'яжіть, як краватка. Якщо виходите ввечері, знову ж накиньте хустку на плечі і сховайте кінець під пальто. Другим кінцем оберніть шию і зав'яжіть трояндочку.
14
Якщо на вас однотонне легке пальто або плащ, накиньте хустку на шию, залишивши кут попереду. Кінці теж занесіть вперед, зробіть вузол або закріпіть їх шпилькою. Все попереду акуратно розправте. Особливо добре, якщо хустку буде яскравим і з бахромою.
15
Варіантів безліч. Але кожна жінка намагається внести в традиційні вузли щось нове. Воно на краще, бути неповторною - прагнення будь-якої представниці слабкої статі. Дерзайте, і будете чарівні!