Як почати займатися кікбоксингом.

Кікбоксинг придбав велику популярність як один з найбільш видовищних та динамічних видів спортивних єдиноборств. Найкраще їм займатися в спеціалізованій школі, але почати освоєння кікбоксингу можна і самостійно.
Вам знадобиться
  • - рукавички, лапи, захисні накладки та інший спортивний інвентар.
Інструкція
1
Для занять вам обов'язково буде потрібно спаринг-партнер, тому намагайтеся займатися разом з друзями, товаришами по захопленню. Краще всього, якщо у вашій групі буде не менше чотирьох осіб, тоді кожен з вас матиме трьох спаринг-партнерів, що відрізняються фізичними даними і технікою.
2
Визначте місце для занять; їм може бути будь-яке досить просторе приміщення. Хорошим варіантом є шкільний спортзал - поговоріть з учителем фізкультури йди директором, вам майже напевно дозволять займатися вечорами. У теплу пору року можна займатися на природі, в будь-якому укритому від сторонніх очей місці.
3
Слід знати, що в кікбоксингу основою є боксерська підготовка, тому їй треба приділяти підвищену увагу. Водночас, слід відразу вчитися органічно комбінувати удари руками і ногами, в іншому випадку ви станете «безногим» або «безруким» бійцем.
4
На самому початку тренувань важливо опанувати культуру рухів. Розучуючи конкретні удари і комбінації, звертайте увагу на пластику рухів, їх органічність. З часом ви навчитеся відчувати вірні руху і траєкторії - вони будуть красиві, наповнені силою. І навпаки, неправильні рухи завжди дивно коряві і неестетично.
5
Зверніть увагу на техніку нанесення ударів. Хороший удар не наноситься тільки рукою або ногою, в цьому випадку в ньому немає сили. Завжди використовуйте принцип хвилі, коли б'є кінцівку стає провідником сили, що зароджується в ногах, м'язах спини і плечового пояса. Такий удар виходить дуже сильним і хльостким. При цьому ви зможете виконувати його в двох варіантах.
6
У першому випадку удар точковий, рука або нога фіксується (зупиняється) в точці, що знаходиться в тілі суперника на глибині кількох сантиметрів. Це призводить до того, що вся енергія вивільняється на дуже обмеженій ділянці. Якщо ви наносите такий удар в обличчя, суперник не відлітає в сторону, а падає на місці.
7
У другому варіанті удар виконується з проносом, суперник просто змітається ім. Як правило, такі удари йдуть по кругових траєкторіях, тому в разі ухилення суперника ви не втрачаєте рівноваги.
8
Вчіться наносити серії ударів. Причому не двійки (раз-два), а мінімум трійки. Досить багато спортсменів використовують в спарингах тільки удари-двійки, що дозволяє супернику легко пристосуватися до подібної манери бою, робить кікбоксера передбачуваним. З іншого боку, три удари поспіль виявляються досить ефективними, захиститися або ухилитися від третього удару виявляється досить складно.
9
Відпрацьовуйте не тільки удари, а й різноманітні підсічки, при цьому вчитеся виконувати їх швидко й органічно. Врахуйте, що якщо ви робите підсічку з статичного положення, вона навряд чи досягне мети, суперник легко захиститься або піде від атаки. І навпаки, коли підсікання виконується після ряду інших дій, вона стає дуже несподіваною. Важливо, щоб між подсечкой і попередніми діями не було паузи. Техніка гарного бійця відрізняється саме злитістю, пластичністю, у нього немає окремих ударів і рухів. Відпрацюйте подібну культуру рухів, і високі спортивні досягнення не змусять себе чекати.