Як вибрати ресторан з літньою верандою для весілля.

Якщо дата вашого весілля призначена на літо, можна припустити, що погода буде теплою. Це значить, що замість задушливого ресторану для банкету можна вибрати ресторан з літньою верандою. Головне, врахувати деякі моменти, щоб ваш свято пройшло просто ідеально.
Інструкція
1
Дізнайтеся, в яких ресторанах вашого міста є подібні веранди для проведення святкових застіль. Ймовірніше, що дану послугу вам зможуть надати заміські заклади, і це дуже добре. Адже саме те, що ресторан буде розташований на природі - головний плюс подібного торжества.
2
Відвідайте кілька ресторанів, перш ніж зупинити свій вибір на якомусь одному з них. В першу чергу, зверніть увагу на кілька моментів. Одне з них - місце розташування ресторану. Подумайте про те, як будуть добиратися гості до місця проведення банкету. Можливо, вам варто потурбуватися про транспорт для тих з них, хто не має особистого автомобіля.
3
Огляньте територію ресторану. Важливу роль в такому святі, як весілля, грає зовнішнє оздоблення залу, в якому пройде торжество. Якщо в той момент, коли ви приїхали на огляд веранди, вона не прикрашена, попросіть у адміністратора показати вам портфоліо з фотографіями святкового варіанту залу. Завдяки фото ви зможете побачити, як він виглядає в прикрашеному вигляді і вирішити, чи підходить вам цей ресторан.
4
Поцікавтеся, чи є на літній веранді кондиціонер. День, в який проходитиме ваше весілля, може виявитися дуже жарким. Щоб ви і ваші гості не вмирали від спеки та нестачі прохолодного повітря, необхідний кондиціонер. Багато ресторанів встановлюють їх в залах на відкритому повітрі для подібних випадків. Крім того, літня веранда обов'язково повинна бути з дахом на той випадок, якщо раптом піде дощ.
5
Визначтеся з меню. Це, безумовно, один з найважливіших моментів на весільному банкеті. Крім зовнішнього оздоблення, вам обов'язково повинна подобатися їжа в тому закладі, який ви виберете для одного з найголовніших свят у вашому житті. Якщо по всім вищевказаним ознаками вам буде ідеально підходити той ресторан, на якому ви зупините свій вибір, можете не сумніватися в тому, що банкет пройде на самому вищому рівні.