Як зібрати букет з тюльпанами.

Тюльпани є символом весни, хоча вирощені в теплицях квіти цього виду можна придбати протягом усього року. Ця квітка хороший сам по собі, і часто для виготовлення букетів використовуються тільки тюльпани одного або декількох відтінків і кольорів. В обрамленні зелених щільних листя витягнутої форми букет тюльпанів чудово виглядає у вазі будь-якої форми - круглої, витягнутої або прямокутної. Тому якщо ви купили красиві, свіжі квіти з високим бутоном, то зібрати букет з тюльпанами - справа пари десятків хвилин.
Вам знадобиться
  • - флористична піна Oasis з піддоном і фіксатором;
  • - спеціальна підгодівля для свіжозрізаних бутонів;
  • - ножиці;
  • - піддон для букета;
  • - ємність для наповнення піни водою;
  • - вода - 2-3 л;
  • - лист аспидистри будь-якої ширини;
  • - флористичний або будь-який інший гострий ніж;
  • - бутони тюльпанів однієї або різних забарвлень - 30 шт.
Інструкція
1
Візьміть стрічку зеленого кольору, що імітує лист аспидистри будь-якої ширини: 3, 12 або 26 см. Виріжете за допомогою ножиць з неї листя, за своєю формою нагадують листя тюльпанів. Висоту аркуша робіть не дуже великий - достатньо буде 15 см. Підстава «листя» робіть широким, вони будуть обрамляти бутони тюльпанів по краях піддону.
2
Оберіть простору ємність з високими бортами, в якій ви будете наповнювати флористичну піну водою. Для піафлор стандартного розміру потрібно близько 2-3-х літрів води. Перед тим як вилити воду в ємність, розведіть в ній порошок-підгодівлю для зрізаних бутонів. Вилийте воду. На поверхню води покладіть піну і почекайте якийсь час, поки вона не насититься водою. «Цеглинка» піни стане темно-зеленого кольору і помітно потяжелеет.
3
Блок піни, що ввібрав в себе воду, покладіть в піддон. На його дні є насічки, які дозволяють зафіксувати піну. Якщо форма піни і піддону різні, використовуйте спеціальні фіксатори флористичної піни. Спочатку прикріпіть їх до дна піддону, потім закріпіть на них піну.
4
Зелене листя аспидистри прикріпіть по краях піни, зафіксувавши їх за допомогою корсажна шпильок. Кожен наступний лист накладайте на попередній, відступаючи на 1-1,5 см. Краще всього використовувати шпильки з білими перламутровими голівками, що імітують перлини. Оформіть так весь піддон, поміщаючи листя між ним і піною.
5
Зріжте бутони по косій лінії, залишивши по 12-15 см стебла з бутоном. Довжина стебла повинна бути така, щоб кінець не доходив до дна піддону 1,5-2 см, а над поверхнею піни квітка повинен підніматися на 1-1,5 см. Бутони тюльпанів ще будуть в букеті рости в довжину, враховуйте це.
6
Стебла квітів вставляйте в піну рівними рядами, ніздрюватим методом. Це відомий у флористиці прийом - популярна паралельна техніка. Просуваючись від центру до країв, поступово заповніть всю поверхню флористичної піни щільними рядами бутонів. Тепер вашим букетом, зібраним з тюльпанів, можна прикрасити святковий стіл, а й після свята він ще кілька днів зможе радувати вас своєю красою.