Як відзначити іменини в травні.

До революції замість традиційного для сучасних людей дня народження відзначали іменини - день пам'яті святого, на честь якого був названий чоловік. Цей звичай можна згадати і сьогодні, особливо якщо ваші іменини припадають на теплий і багатий святами травень.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи є у вас іменини. Справа в тому, що далеко не всі популярні сучасні імена колись належали православним святим. Наприклад, такі імена, як Ярослав і Сніжана не фігурують у святцях. Якщо ви названі рідкісним або іноземним ім'ям, уточніть у батьків, хрестили Чи вас. Якщо вашого імені немає серед імен святих, то вам могли дати друге, подібна за звучанням, але має аналог в православному календарі поминання святих.
2
Якщо ви релігійна людина, сходіть до церкви. Поставте свічку своєму святому покровителю. Також ви можете відвідати одну з церковних служб в цей день. Відвідайте церковну крамницю. Можливо, ви зможете знайти там зображення свого святого чи літературу про його життя. Так ви зможете дізнатися більше про християнські традиції та історії релігії.
3
Вирішіть, де ви хочете відзначити свято. Його можна організувати вдома, у вузькому колі сім'ї і близьких друзів. Так ви зможете продемонструвати свої кулінарні таланти. Подайте на святковий обід весняні страви. Хорошим частуванням буде суп з молодим щавлем і яйцем. Також з цієї рослини можна зробити солодку начинку для пирогів. В якості закуски приготуйте легкий салат зі свіжою зеленню. Якщо свято проходить на дачі, можна також використовувати для салату спеціальним чином вимочену кропиву і медунку. Ці рослини гарні в блюда тільки навесні і раннім літом.
4
Якщо іменини припадають на теплий день, проведіть їх на природі. В міському парку можна влаштувати пікнік з готовими стравами, а на дачі або на пляжі - організувати барбекю з жаркою шашлику та інших видів м'яса.
5
Любителі кафе і ресторанів можуть влаштувати там святковий обід для друзів. При виборі закладу уточніть, чи надають вони знижки або подарунки тим гостям, які прийшли відзначати іменини. В деяких випадках вам навіть можуть вручити торт або шампанське.