Як підтримати себе у формі.

Напевно вам хоча б зрідка хотілося стати красивіше і стрункіше, додати зовнішності ті риси, яких вам не вистачає, і досягти досконалості. Приділяючи увагу красі свого тіла і докладаючи зусиль до її підтриманню, ви, тим самим, підтримуєте і свої інтелектуальні та творчі сили - людина, що підтримує себе в формі , автоматично стає успішним і досконалим в інших своїх справах. Щоб підтримувати форму, вам потрібно всього лише дотримуватися ряду нескладних правил.
Інструкція
1
Спорт - ключовий аспект у вашому способі життя. Тренування повинні бути регулярними і циклічними. Їх інтенсивність може залежати від вашого стану здоров'я на поточний момент, пори року та інших умов. Регулярні тренування - це прогрес і рух.
2
Також пам'ятайте про те, що фізичні навантаження не матимуть потрібного ефекту, якщо ви не будете правильно харчуватися. Виключіть з раціону жирні й калорійні страви, не переїдайте, їжте часто і маленькими порціями.
3
Протягом півгодини після спортивного тренування вживете всередину 50-100 г вуглеводів, які містяться в картоплі, рисі, макаронах, бананах і інших продуктах. Також добре засвоюються після тренувань вуглеводні коктейлі.
4
Через годину після тренування випийте білковий коктейль або скористаєтесь їжу, що містить протеїн, необхідний для відновлення тканин. Включіть в раціон рибу, птицю, яєчний білок, індичку і молочні коктейлі.
5
Ще один важливий момент, необхідний здоровій людині, яка підтримує себе в формі - це сон. Спіть не менше 6-8 годин на добу - це час, необхідний організму для відпочинку і відновлення сил.
6
Достатній сон допоможе вам зберігати здоров'я, бадьорість і силу. Уникайте перевтоми, депресій і стресів. Розплануйте свій день так, щоб встигати все - робочі справи, тренування, прогулянки, читання книг, перегляд фільмів, і багато іншого.
7
Протягом дня у вас завжди має бути невеликий простір вільного часу, коли ви можете розслабитися і відпочити. Отримуйте від життя задоволення - тільки життєрадісні люди можуть бути по-справжньому красивими.
8
Не забувайте про догляд за тілом - приймайте контрастний душ, користуйтеся масками, скрабами і пилингами для тіла, ходите на профілактичний масаж.
Для підтримки гарної форми потрібно не так багато зусиль, як здається. Є кілька варіантів, щоб ваші здобутки не входили в розряд випадковостей. Звичайно, важливо, яким видом спорту ви займаєтеся. Грає роль і ступінь вашої підготовки. Але можна сформулювати й універсальні прийоми, які допоможуть людині з будь-яким рівнем фізичної підготовки залишатися в гарній формі довгий час.
Вам знадобиться
  • Спортивний одяг, абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Не припиняйте займатися. Якщо ви перестанете займатися, то ризикуєте втратити досягнуте. Починає помітно знижуватися витривалість організму, відбувається атрофія м'язової тканини і внутрішніх органів. Пам'ятайте, що продумана тренування для підтримки вашої форми зміцнюватиме резерви вашого організму, а відсутність такої зведе їх до нуля.
2
Чи не виснажуйте себе. Займаєтеся тільки в посильній режимі. Кожна людина має індивідуальні фізичними можливостями, отже, і навантаження, що підтримують форму, повинні бути відповідними. Влаштуйте собі пробіжку або займіться спортивною ходьбою. Такі вправи закріплюють витривалість, тренують дихання і задіють великі групи м'язів. Робіть знижку на вікові зміни, на можливі перенесені травми і захворювання. При цьому працюйте над диханням. Освойте новий комплекс дихальних технік.
3
Займайтеся систематично і регулярно. Підтримувати хорошу форму означає перебувати в такому стані якомога довше. Цього можна досягти, завдяки регулярним і систематичним занять протягом усього життя. На самому початку спортивних занять, приблизно через 20 тренувань, з'являються перші результати. Далі процеси відбуваються повільніше і на більш глибокому рівні, тому вони не так помітні. Але саме від них залежить ваша хороша форма. Багаторічні, методичні й спокійні тренування приносять закріплений і тривалий ефект.
4
Дотримуйтесь ритм тренувань. Після того як бажана спортивна форма вами досягнута, необхідно підтримувати ритм занять. Справа в тому, що ваш організм звик до ритму фізичних навантажень, які йдуть йому на користь. Зміцнюється імунітет, підвищується витривалість, відступають хвороби. Раптове порушення ритмічності він переносить важко.
5
Освойте вправи «вибухового характеру» відповідно до свого видом спортивної діяльності. За своєю суттю, це прискорений варіант виконання звичайного комплексу вправ. При цьому, звичайно, необхідно розігрітися, але перебувати в розслабленому стані. У Канаді було проведено науковий експеримент на цю тему. Вчені встановили, що десятиминутная інтенсивне тренування дає більший ефект, ніж десятигодинному тренування із середнім навантаженням. Вчені сподіваються своїм відкриттям довести, що на підтримання гарної спортивної форми не потрібна велика кількість часу.