Як відправити лист в Білорусію.

Якщо у вас є друзі в Білорусі, вам може прийти в голову написати їм листа. У вас може бути безліч приводів скористатися саме таким способом для передачі текстової інформації. Складнощів у відправці ніяких немає, головне правильно оформити конверт.
Інструкція
1
Якщо лист вже готово - виберіть конверт для його відправки. Вони бувають двох видів: звичайний і призначений для відправки повітряної поштою. Заповніть поля з інформацією про відправника та одержувача: ПІБ, адресу, поштовий індекс. Якщо ви не знаєте точного індексу, використовуйте можливості інтернету та пошукових систем.
2
Коли ви передаєте документи, використовуйте відправку як «Цінний лист». Для цього у відділенні пошти вам дадуть спеціальний конверт та бланк, що описує вміст послання.
3
Наступне питання - ціна марок. Все залежить від ваги письма. Якщо лист важить до двадцяти грамів - це близько тринадцяти рублів, більшу вагу означає більшу вартість марки. Більш точну інформацію вам вкажуть у відділенні пошти, де ви хочете здійснити відправку. Якщо вага перевищить певний ліміт, продукт відправлення може бути розцінений як бандероль або посилка.
4
Метод відправки через пошту годиться для пересилання оригінальних документів. Якщо є можливість надіслати копію, використовуйте інтернет-ресурси: електронну пошту, соціальні мережі, Skype. Зробіть сканування потрібного документа, збережіть його у файл. Звідти електронну адресу на Yandex, Google або Mail. Якщо відомий номер пошти друга, вбийте його в відповідне поле на сайті, прикріпіть файл, наберіть потрібний текст, натисніть відправити. Аналогічним шляхом можна обмінюватися інформацією в соціальних мережах, наприклад «ВКонтакте» або Facebook. Зареєструйтеся на сайті, заповніть вміст вашого аккаунта, знайдіть знайомого по прізвища та імені через меню «Пошук». Надішліть запит на додавання в друзі. Напишіть листа і прикріпіть потрібний файл, якщо це необхідно. Програма Skype дозволяє здійснювати відео-дзвінки, звичайні аудіо-дзвінки, і відправляти повідомлення. Для цього необхідно ставити програму, завести аккаунт, знайти вашого друга і додзвонитися до нього.