Як вибрати модну капелюх на літо.

Капелюх здатна перетворити жінку в вишукану та елегантну даму. Адже недарма кажуть, немає такої жінки, якій не підійшла б капелюх, потрібно просто правильно підібрати її. Тому, перш ніж купувати собі цей головний убір, необхідно прислухатися до деяких загальних рекомендацій.
Інструкція
1
Капелюшки дозволяють виділитися з натовпу і привернути до себе увагу. Саме цей головний убір здатний перетворити вас, приховати невдалу зачіску, додати вам неповторний шарм.
2
При виборі капелюхи необхідно враховувати те, що вона повинна гармоніювати з формою обличчя. Так, якщо у вас кругле обличчя, то не варто купувати маленькі капелюшки. Для круглолицих більше підходять головні убори, максимально відкривають верхню частину обличчя, а також з загнутими вгору полями. Непогано на них виглядатимуть і капелюхи, які відтягують особа. Для вузького особи необхідно підбирати головні убори невисокі і приховують лоб.
3
Купуючи капелюх, потрібно орієнтуватися на свій ріст і повноту фігури. Худорлявим і високим жінкам дуже підходять плоскі капелюхи з широкими полями. Невисоким не варто вибирати моделі, поля яких більше ширини плечей.
4
Дуже важливо врахувати і колір свого волосся. Зазвичай брюнеткам підходять моделі всіх кольорів веселки. А ось блондинкам варто ретельніше поставитися до вибору кольору. Так, чи не дуже йдуть їм білі капелюшки, також протипоказані жовті і бежеві відтінки. Для світлого волосся більше підійдуть капелюхи темного кольору, а також бірюзові, червоні або коричневі. Дівчатам з рудим волоссям краще підібрати сині, зелені, чорні та коричневі кольори. Але їм протипоказаний червоний.
5
При виборі головного убору не забувайте також про його гармонійному поєднанні зі своїм вбранням. Обов'язково враховуйте, чи підходить він до вашої верхньому одязі. Крім того, важливо правильно підібрати за кольором капелюх, одяг та інші аксесуари. Так, шарф і рукавички краще купувати в тон до капелюха.
6
Спираючись на ці поради, ви зможете з легкістю вибрати відповідну вам капелюшок. І найголовніше, вона повинна подобатися вам самій. Тільки тоді ви зможете носити її з задоволенням і з гордо піднятою головою.