Як відзначити ювілей влітку.

Ювілей прийнято відзначати трохи більш яскраво, ніж звичайні дні народження. Для тих, хто народився влітку, влаштувати свято не складе труднощів, адже варіантів його проведення в цей час року може бути багато.
Інструкція
1
Поїздка в лесПікнік і шашлики на відкритому повітрі - відмінний варіант для святкування ювілею влітку. Організуйте доставку гостей (наприклад, найміть автобус), подумайте над тим, хто буде задавати тон святу, продумайте його тематику. Закупівлею продуктів краще зайнятися заздалегідь, щоб в день заходу не втрачати дорогоцінні години. Не забудьте врахувати очікувані погодні умови.
2
Виїзд до водоемуЕще один варіант для свята пов'язаний з берегом річки, озера чи ставка. Бажано вибрати такий водойма, в якому ваші гості зможуть скупатися (перевірте, дозволено і чи безпечно це). В іншому ж сценарій буде приблизно той же, що і при поїздці в ліс.
3
Заміський домОтправляйтесь на дачу або орендуйте будинок за містом. Так ви одночасно забезпечите себе від негоди, але й не відмовтеся від свіжого повітря і активного відпочинку.
4
Відкритий ресторан або верандаЕслі організація свята власноруч не для вас, вам підійде ресторанне обслуговування, де на вас ляже лише оплата рахунку в кінці вечора. У теплу погоду краще вибирати закладу під відкритим небом. Заздалегідь подбайте про замовлення столиків на потрібну вам кількість гостей.
5
Поїздка до морюСвой свято не обов'язково присвячувати гостям, ви цілком маєте право зробити собі подарунок і виїхати подалі від задушливого міста. У вас є кілька варіантів: замовлення путівки в туристичному агентстві, самостійна покупка квитків на літак, потяг чи автобус і бронювання готелю, а також поїздка на автомобілі «дикуном». Ви можете взяти із собою родину, родичів або покликати друзів.
6
Якщо ви є пристрасним шанувальником якої-небудь спортивної гри, влаштуйте в честь свого дня народження кубок імені себе. Вирушайте з гостями в більярд, боулінг або на футбольне поле, діліться на команди і приступайте до боротьби за кубок.