Як вибрати базу відпочинку.

У кожної людини свої уявлення про те, яким повинен бути відпочинок. Хтось бажає вирушити на фешенебельний південний курорт, комусь до душі туристичний похід по лісах або горах. Зрозуміло, багато що залежить і від фінансових можливостей, і від стану здоров'я. Якщо є бажання відпочити на природі, далеко від міського шуму і суєти, мабуть, варто поїхати на базу відпочинку.
Інструкція
1
Оцініть наступні фактори: де саме розташована база відпочинку, чи зручно до неї добиратися, скільки часу може зайняти дорога. Подумайте, який рівень комфорту вам бажаний. Одна справа, якщо ви їдете один, і до того ж ви вельми невибагливий за вдачею людина. Тоді вас влаштують навіть спартанські умови, типу ночівлі в наметі, була б гарна природа і цікаві люди для спілкування. Зовсім інша справа, якщо з вами їде вся сім'я, включаючи дітей. Тоді вибирайте базу з числа тих, які пропонують досить комфортабельні номери з вигодами.
2
Якщо ваші діти ще маленькі, обов'язково дізнайтеся, чи є на базі ігрова кімната, дитячий майданчик, обладнаний всім необхідним (пісочниця, гірки, гойдалки), чи проводяться для дітей конкурси, розваги. Якщо ні, гарненько подумайте, чи варто туди їхати. Адже якщо вашим дітям буде нудно, відпочинок навіть в казково красивому місці навряд чи принесе вам задоволення.
3
Якщо на території бази є пляж (річковий, озерний, морський) - це дуже добре. Вам же напевно захочеться поплавати, позасмагати. Крім того, великий плюс в наявності на базі умов для активного відпочинку (рухливих ігор). Обов'язково постарайтеся дізнатися, чи можуть відпочиваючі пограти в футбол, волейбол, настільний теніс тощо.
4
Наведіть довідки, яку культурно-розважальну програму пропонує відпочиваючим адміністрація бази. Навіть якщо ви не особливий любитель дискотек, караоке і тому подібних занять, вам навряд чи сподобається, якщо вечорами буде нічим розважитися. Якщо вам за родом роботи необхідний постійний доступ в інтернет, навіть під час відпочинку, дізнайтеся, чи буде у вас на базі така можливість.
5
Ідеальний варіант дізнатися про базу - розпитати добре знайомого вам людини (родича, друга, товариша по службі), який вже відпочивав у цьому місці. Дізнайтеся, що йому сподобалося, а що ні. Який був рівень комфорту, харчування, чи достатньо ввічливо і кваліфіковано поводився персонал бази.