Як поставити сервер на хостинг.

Після закінчення основних робіт по створенню сервера наступає етап розміщення його в інтернеті. Для цього існують спеціальні служби - хостери, що мають необхідні послуги з цілодобового підключенню сервера до мережі.
Інструкція
1
Зареєструйте доменне ім'я сервера. Домени другого рівня включають в себе дві частини, а домени третього рівня - відповідно, три частини. Можливість створення доменів третього рівня є у всіх власників доменів другого рівня, саме тому вона часто надається безкоштовними хостингами.
2
Визначте, яке для проекту знадобиться дисковий простір, перед відправкою сайту на сервер хостингу. Після вибору підходящого трафіку і його оплати (якщо ви плануєте розміщення сайту на платному хостингу), починайте установку сайту на хостинг.
3
Спробуйте встановити сервер на хостинг за допомогою FTP-клієнта, наприклад, через програму TotalCommander. FTP являє собою протокол передачі даних: він дозволяє передавати, копіювати і пересилати дані в інтернет.
4
Встановіть на свій персональний комп'ютер додаток TotalCommander і запустіть його, щоб підключитися до сервера по FTP. Знайдіть в панелі інструментів клавішу «Підключитися до FTP-сервера» і клікніть по ній. Ви побачите вікно, в якому потрібно натиснути на кнопку «Додати», після чого запуститься «Налаштування FTP-з'єднання».
5
Вкажіть необхідні дані в полях «Акаунт», «Сервер», «Логін» і «Пароль». Поставте галочку в полі «Пасивний режим обміну». Натиснувши ОК, поверніться на вкладку «З'єднання з FTP-сервером».
6
Натисніть на клавішу «З'єднатися», щоб підключитися до сервера хостингу. Вікно, яке з'явиться на екрані, буде містити дві колонки: ліву з файлами, що знаходяться на вашому комп'ютері, і праву - з інформацією на хостингу. Для копіювання файлів на сервер з ПК просто перенесіть їх в протилежну колонку.
7
Встановіть сервер на хостинг за допомогою браузера з підтримкою FTP, наприклад, Internet Explorer, який володіє простим і зрозумілим інтерфейсом папок. Крім того, зробити це можна через панель управління хостингу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bjR_bvjWk7I