Як замінити шаблон сайту.

Шаблон необхідний для спрощення роботи вебмастера. Він містить стандартний набір файлів, які являють собою основу сайту. Згодом їх можна коригувати, створюючи таким чином індивідуальний дизайн.
Інструкція
1
Підберіть потрібний шаблон, обов'язково протестуйте демо-версію. Майте на увазі, що далеко не завжди при зміні однієї теми оформлення на іншу ви отримаєте результат, який бачили на сайті. Більшість шаблонів необхідно допрацьовувати відповідно до потреб ресурсу.
2
Скачайте архів, перевірте його вміст на наявність файлів. Вони повинні бути в потрібному обсязі. Звичайно, визначити працездатність шаблону можна тільки досвідченим шляхом, тому не варто переглядати всі вкладення, просто зверніть увагу на мінімальний комплект, відповідний для обраної CMS.
3
Завантажте файли. Це можна зробити через панель керування або спеціальну програму, що дозволяє встановити з'єднання з сервером.
4
Зайдіть в адмін-панель і серед списку шаблонів, виберіть встановлений варіант. Обновіть сторінку сайту - і ви побачите, як він виглядає після зміни оформлення.
5
Щоб замінити шаблон Joomla, дотримуйтеся наступного алгоритму: - підберіть шаблон відповідно до версії панелі управління і скачайте його з таких сайтів, як http://joomlashablony.ru/, http://joomla-master.org/, http://www.1joomla.ru/та інших; - зайдіть в адмін-панель, зверніться в панель розширень, натисніть «Установка» і через меню «Завантажити файл пакета» виберіть архів з потрібним шаблоном; - натисніть "Завантажити та встановити »; якщо файли архіву не містять помилок, з'явиться повідомлення «Установка шаблона успішно завершена»; - зайдіть в «Розширення» - «Менеджер шаблонів» - «Стилі»; - в колонці «За умовчанням» відзначте зірочкою потрібний шаблон.
6
Тема Wordpress встановлюється трохи інакше. Після скачування архіву його необхідно розпакувати в будь-який зручний місце, а потім завантажити на сервер або просто перенести в потрібну папку, якщо сайт працює на локальному хості. У другому випадку збережіть папку з файлами, що містяться в архіві, там, де зберігаються теми оформлення («Папка з сайтом» - Wp-content - Themes). Потім зайдіть в адмін-панель, зверніться в «Зовнішній вигляд» - «Теми» та активуйте потрібний варіант.
7
Щоб закачати шаблон на сервер, використовуйте спеціальну програму, наприклад, FileZilla (http://filezilla.ru/). Алгоритм роботи з додатком: - відкрийте програму; - у верхньому лівому меню виберіть «Файл» - «Менеджер сайтів»; - якщо сайт не заданий, перейдіть в розділ «Новий сайт», пропишіть домен, праворуч в загальних налаштуваннях вкажіть хост і порт ( можна дізнатися у компанії, в якому купували хостинг), змініть тип входу з «Анонімний» на «Нормальний», задайте ім'я користувача та пароль (видаються при покупці хостингу); - натисніть кнопку «З'єднатися»; - у правій частині панелі виберіть корінь сайту (у випадку з Wordpress - public_html), тобто в рядку «Віддалений сайт» має стояти «/public_html»; - в лівій частині програми (тут представлені файли вашого комп'ютера) знайдіть папку з потрібною темою, клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть команду «Закачати на сервер»; - коли процес почнеться , внизу панелі у вкладці «Файли в завданні» буде відображатися кількість передач, і якщо з яких-небудь причин щось не передалося, необхідно це заново поставити в завдання і отправіть.Теперь залишилося зайти в панель адміністратора і активувати завантажену тему.
Зверніть увагу
Якщо потрібно закачати файли на сервер не для основного сайту, а для додаткового, завантажувати їх потрібно в папку/public_html/додатковий домен.