Як вводити теги.

Теги використовуються в веб-програмуванні для передачі команд системі управління змістом (CMS) або безпосередньо браузеру. Щоб ці команди виконувалися, а не виводилися на екран, вони відокремлюються заздалегідь обумовленими символами.
Інструкція
1
При складанні сторінок на мові розмітки HTML для відділення тегів від тексту використовуйте кутові дужки. Перед командою поставте відкриваючу кутову дужку, а після неї - що закриває. Якщо команда складна, укладіть в такі дужки всю конструкцію, наприклад: . Щоб скасувати дію тега, поставте перед ним косу риску, спрямовану з лівого нижнього кута в правий верхній, наприклад, так: . Така риса називається прямим слешем (буває і зворотний, направлений з лівого верхнього кута в правий нижній).
2
В мові розмітки Wiki використовуються відразу три види дужок: кутові, квадратні і фігурні. У всіх випадках команда починається з відкриває дужки і завершується закриває того ж виду. Кутові дужки залишені для сумісності з мовою HTML, і при складанні Wiki-сторінок можна використовувати майже всі теги цієї мови. Але якщо в мові Wiki є еквівалентна команда, краще використовувати її, наприклад, замість конструкції ... скористайтеся конструкцією '' '...' ''. В одиночні квадратні дужки розміщуйте посилання на сторінки, розміщені поза ресурсу, наприклад: [http://site.domain/something.html Посилання на зовнішню сторінку]. Ті ж дужки, але подвійні, використовуйте для посилань на сторінки в межах того ж сайту, вставки зображень (тільки в межах сервера), і т.п., наприклад: [[механізм]] або [[Зображення: Something.jpg" | thumb ]]. Подвійні фігурні дужки застосовуйте для вставки посилань і шаблонів, наприклад: {{немає джерел}}.
3
У більшості форумів можна використовувати теги мови HTML, замінюючи кутові дужки квадратними, наприклад: [b] ... [/b]. Врахуйте, що таким чином діють далеко не всі команди. Деякі з них пишуться трохи інакше, ніж в мові HTML, наприклад, зображення вставляється так: [img] http://site.domain/something.jpg" [/img], а посилання - так: [url = http://site .domain/something.html] Зовнішнє посилання [/url]. Іноді команди в квадратних дужках називаються bb-тегами, від англійського bulletin board.
4
Деякі ресурси, наприклад, блоги і форуми, допускають використання тегів HTML, Wiki і bb упереміш. В цьому випадку ознайомтеся з правилами сайту, щоб дізнатися, які саме команди підтримуються його «движком».