Як вводити сервісні коди. Як вводити комбінації на телефон.

Сервісні коди телефону - спеціальні комбінації цифр, вводячи які, ви можете змінювати приховані настройки мобільного. Ці комбінації різні в кожного виробника телефонів.
Інструкція
1
Однією з команд, яка єдина для всіх моделей всіх виробників, є перевірка IMEI-коду. З її допомогою ви можете дізнатися, чи є ваш телефон оригінальним, порівнявши отримане число з зазначеним на коробці, а також під батареєю. Ця команда - * # 06 #.
2
У випадку якщо ви використовуєте телефон фірми Motorola, у вас є можливість редагувати музику. Для цього введіть комбінацію ppp000p1p і натисніть ОК. Після цього перезавантажте мобільний за допомогою кнопки «Вимкнути». Введіть комбінацію ppp278p1p для виклику меню редагування аудіо.
3
В розпорядженні власників телефонів Samsung є такі можливості, як регулювання дисплея за допомогою команди * # 0523 #, зміна контрастності дисплея за допомогою команди * # 9998 * 523 #, перегляд статусу батареї за допомогою комбінації * # 9998 * 228 # , а також тестування струси. Для цього введіть комбінацію * # 9998 * 842 #. У вас також є можливість дізнатися розширену інформацію про телефон і прошивці за допомогою команди * # 9998 * VERNAME #.
4
В телефонах фірми Alcatel використовуйте комбінацію * # 000000 #. Після її введення ви потрапите у внутрішнє меню телефону. Вам стануть доступні команди traces, ctrl charge і damier. Використовуючи команду traces, ви зможете увійти в меню індикатора каналів, за допомогою ctrl charge перевірити і заміряти напругу як зарядки, так і акумуляторів, а використовуючи damier - протестувати дисплей.
5
В телефонах Nokia необхідно ввести комбінацію * # 92702689 #. Ви отримаєте доступ до поліпшення якості мови за допомогою * 3370 #, погіршення якості мови * 4720 #, а також перегляд версії прошивки за допомогою комбінації * # 0000 #. Погіршення якості мови заощадить вам заряд батареї, в той час як поліпшення якості мови скоротить загальний час роботи акумулятора в режимі розмови на тридцять-сорок відсотків.