Як не ставити пожежну сигналізацію.

Установка пожежної сигналізації на тих об'єктах, де завжди знаходяться люди (наприклад, школи або офіси), є обов'язком власника кожного з таких будівель. У цих випадках просто не можна відмовитися від установки системи пожежної безпеки.
Інструкція
1
При установці пожежної сигналізації слід приділити увагу розмірам прокладають кабелів, їх розташуванню. Справа в тому, що в подальшому може статися перепланування приміщення, ремонтні роботи. Ви повинні постаратися уникнути неможливості подальшої зміни конфігурації пожежної системи.
2
Простежте за забезпеченням простоти обслуговування сигналізації, а також подбайте про її захист від несанкціонованого доступу (хімічного, механічного та будь-яких інших впливів). Крім того система безпеки повинна встановлюватися відповідно до вимог і норм, які прийняті на території Російської Федерації (тобто, по ГОСТу).
3
Ретельно продумайте, до кого саме звернутися, щоб встановити пожежну сигналізацію. Перевірте, чи є у вибраної вами компанії ліцензія на здійснення даного виду діяльності. Та й саме монтується обладнання краще купувати тільки в ліцензованого постачальника. Якісно виконаний монтаж системи не тільки дозволить здійснювати безперебійну її роботу, а й запобігає виникненню помилкових спрацьовувань.
4
Не забудьте поставити пожежну сигналізацію на сервісне обслуговування. Воно проводиться, як правило, один раз за місяць. А якщо умови роботи датчика не надто скрутні (немає великого скупчення людей, високого рівня запиленості), то перевірка може проходити і раз на квартал. До речі, за обслуговуванням системи звертайтеся в ту ж організацію, яка здійснювала установку. І справа тут не тільки в тому, що фахівці вже будуть інформовані про тип обладнання, розташуванні кабелів. Просто для вас це виявиться ще й менш затратно, ніж звертатися за допомогою до іншої компанії.
Зверніть увагу
Добровільно вирішувати, чи потрібна їм система пожежної безпеки, можуть лише власники власного житла (у своїй квартирі/будинку ви самостійно визначаєте, потрібна вам установка чи ні).
Корисна порада
При виборі обладнання слід звернути увагу на техніку російського виробництва. За якістю вона абсолютно не поступається тій, що проведена де-небудь в Кореї чи Китаї. Та й за ціною виявиться на порядок нижче.