Як відрегулювати запалювання на Камаз. установка. моменту. запалювання. камаз.

В дизельному моторі паливо запалюється, нагріваючись від підвищення тиску. Під запалюванням розуміється процес установки кута випередження впорскування, від якого залежить злагоджена робота всіх циліндрів двигуна.
Вам знадобиться
  • - автомобіль Камаз;
  • - паливний насос високого тиску;
  • - гайковий ключ на 17 мм;
  • - металевий стержень діаметром 10 мм, довжиною 30 -40 см.
Інструкція
1
Компоненти паливної апаратури дизельного двигуна є приладами високої точності. Установка ТНВД (паливного насоса високого тиску) V-образного типу на Камаз вимагає правильного визначення кута моменту вприскування дизельного палива в робочий циліндр автомобіля. Пам'ятайте, що навіть відхилення в один градус може привести до виходу з ладу силового агрегату і подальшого його капітального ремонту.
2
Розпочніть регулюванню запалювання на Камаз, використовуючи технологію монтажу паливного насоса з синхронною установкою кута моменту уприскування. Підніміть кабіну автомобіля і закріпіть її на опорній стійці. Поверніть на дев'яносто градусів і зафіксуйте в спеціальній прорізи шток механічного пристрою на корпусі захисного кожуха маховика, розташованого в лівій стороні двигуна машини.
3
За допомогою ключа на 17 мм відкрутите два болта на кожусі маховика в нижній частині машини і зніміть брудозахисні щиток. Через проріз в кожусі вставте конусоподібний металевий стрижень в отвір маховика. Використовуючи важіль, повертайте ліворуч праворуч колінчастий вал двигуна до того моменту, поки шток фіксатора в верхній частині повністю не заблокує його подальше переміщення.
4
Перевірте положення муфти привода паливного насоса в розвалі блоку циліндрів двигуна. Якщо вона повернена настановної шкалою вгору, сумістите ризику на фланці ТНВД з нульовою відміткою на приводі і затягніть два кріпильні болти. В іншому випадку повторіть дії, піднявши стопор і повернувши на один оборот колінчастий вал двигуна.
5
Підніміть стопор маховика вгору, поверніть його на дев'яносто градусів і вставте в спеціальний паз. Встановіть грязезащитний щиток знизу на кожусі маховика. Опустіть кабіну Камаза і поставте її фіксатори в верхнє становище.