Як відкрити мережевий магазин.

Відкрити мережевий магазин можна навіть при наявності невеликого стартового капіталу і відсутності яскраво вираженого підприємницького таланту. Такі торгові точки відкриваються за договором франчайзингу на підставі успішно працюючого і приносить стабільний дохід бізнес-плану.
Інструкція
1
В Америці мережеві магазини, що працюють по франшизі, становлять близько 50% від загального числа існуючих. Франчайзинг, по суті, є передачею часткових прав на використання бренду і бізнес-ідеї франчайзером на користь франчайзі за певну плату або відсоток від прибутку. Ви орендуєте назва марки або товарний знак у того, хто є володарем всіх прав на них.
2
Очевидними плюсами відкриття мережевого магазину є: розкрученість бренду, гарантовано якісні поставки, відсутність витрат на рекламу (оскільки фірма вже користується популярністю на ринку), а також низький рівень підприємницьких ризиків.
3
Щоб відкрити мережевий магазин, який буде приносити вам регулярний дохід, для початку визначте найбільш успішну компанію в обраній сфері продажів. Нехай це буде відома на весь світ марка одягу або єдине офіційне представництво виробника ноутбуків в регіоні ... Головне - щоб вас влаштовували умови франшизи і період повної окупності бізнесу.
4
Перед укладенням договору від вас буде потрібно складання докладної кошторису витрат. В неї повинна бути включена вартість оренди торгової точки або купівлі приміщення, всі необхідні податки і страхові внески, передбачувана кількість співробітників і розмір з заробітних плат. Жоден франчайзер не погодиться на підписання договору без дотримання цього пункту.
5
Підберіть приміщення, яке буде розташоване в багатолюдному місці. Головний проспект міста, популярний торговий центр або близькість ринків стануть хорошими орієнтирами для пошуку майбутнього місця розташування вашого магазина.
6
Організуйте кваліфіковане навчання персоналу. Зазвичай у разі відкриття нового мережевого магазину франчайзер надає викладачів і навчальні матеріали для підготовки майбутніх робочих кадрів.