Як одягнути сина.

В онлайн-грі Asgard Ragnarok є кілька шляхів розвитку персонажа. Один з них - стати сином (або ассасіном). Спочатку вам потрібно виконати квест на злодія, досить простий, а вже потім ви зможете отримати потрібний клас. Потрібно також знати, як швидко і недорого одягнути сина, щоб було легше грати.
Інструкція
1
Спочатку вам потрібно стати злодієм. Візьміть квест на цю професію на 10 job-ЛЕВЕЛ. Ідіть в місто Моррок. Вам потрібен верхній вихід з цього міста - прямуйте туди, потім на північний захід до піраміди, до Непомічені входу. У цій піраміді і можна взяти квест в гільдії злодіїв, вхід до якої на карті не позначений, а знаходиться він у центрі лабіринту.
2
За квесту вибивайте гриби на фермі, шлях до якої вам підкаже людина у оазису, набравши 25 очок (одні гриби дають 3 очки, інші 1). Принесіть гриби в гільдію злодіїв і станьте одним з них. До речі, якщо це ваш перший персонаж в грі, не полінуйтеся набрати 50 очок, щоб роздобути стилет - зброя, якраз підходяще вам по класу. А коштує він 19 000, це чималі гроші на ваших рівнях.
3
Тепер квест на ассасина. Ідіть спочатку в Моррок, потім на 2 локації вниз і стільки ж вправо - побачите храм ассасинов. Поговоріть там з NPC йдіть в наступне приміщення і підійдіть до ще одного NPC, який сам з вами заговорить і відправить в кімнату, де вас чекає перший тест. Вам поставлять 10 запитань. Потрібно сказати, що якщо ви правильно відповісте на всі питання, ви відразу ж станете сином, без проходження ще 2 квестів.
4
Стали ассасіном після першого ж тесту - відмінно. Не стали - вас відправлять в кімнату, де стоїть жінка-ассасин. Поговоріть з нею і, вибравши потрібний варіант в розмові, ви перенесетеся в приміщення з монстрами. Убийте 2 порінгов, потім по 1 - попорінга, лунатика і дропси. І все це за 1 хвилину. Ах да, вбивати треба тільки тих монстрів, над якими є напис job change target. Тест буде провалений, якщо ви не встигнете вбити всіх потрібних монстрів, вб'єте не ту або наступите на порожню клітину. Тоді потрібно перезайти і знову спробувати.
5
Третій тест. Пройдіть приміщення з агресивними монстрами; краще бігти без зупинок вздовж правої стіни і до порту. Або скористайтеся Хайде. Потім знайдіть невидиму стежку до NPC, заведіть розмову з ним. В результаті ви станете сином. Тепер можна підбирати обмундирування згідно з отриманим класу.
6
Найпростіший варіант спорядження для ассасина виглядає наступним чином: - «Саккат» на голову; - «Респіратор» на середню частину голови; - «Одяг злодія» на груди; - «Манто» як накидки; - на ноги «Чоботи»; - «Брошка» в якості аксесуару.
7
Кращі карти в трехслотовий джур: - карта скелета солдата (+ 9% до шансу критичного удару); - карта Андре (+20 до втрат); - hunter fly card (+ 3% до шансу відновити при ударі 15% очок життя); - карта гідри (+ 20% додаткового шкоди по гуманоидам); - карта мумії (+ 20% до точності).
8
Ідеальне спорядження для сина виглядає приблизно так: - на голову «Бандана» +2 до спритності; - на груди «Одяг злодія» з картою жука злодія на +1 до спритності або «Обладунки Ареса» з картою з кумедною назвою Пёко-Пёко на + 10% до життя; - в якості накидки «Манто» з карткою або Віспер на + 20 до Уворот, або raydric, що дає 15% -ве зменшення шкоди від нейтральних атак; - на ноги «Зелені чоботи» з картою matyr на + 10% до життя і +1 до спритності; - з аксесуарів будуть доречні 2 брошки або кліпси з картами йо-йо на + 5% до Уворот і +1 до спритності або кобольди на + 4% до ймовірності критичного удару і + 1 до сили.