Як недорого відпочити за кордоном.

Що робити, якщо дуже хочеться відпочити за кордоном, але фінанси до особливої розкоші не мають? Рішення є - бюджетний відпочинок теж може бути цікавим, захоплюючим і незабутнім. Трохи фантазії, часу і сил, і ви, істотно заощадивши, відпочинете так, як бажаєте.
Інструкція
1
Відмовтеся від послуг туристичних агентств - це заощадить ваші гроші. Самостійно виконайте всі дії для успішної поїздки: купіть квитки на літак або поїзд, замовте номер в готелі, виберіть вподобані екскурсії та розважальну програму. Перед тим як бронювати квитки, виберіть авіалінії - віддайте перевагу бюджетному варіанту. Вивчіть спецпропозиції та акції - на них можна добре заощадити.
2
Чи не вирушайте в поїздку на свята. Ціни в цей період сильно піднімаються. Непогано заощадите, якщо забронюєте квитки задовго до майбутньої поїздки і оплатіть їх через інтернет. Пам'ятайте, що квитки, куплені за особливими тарифами, практично нереально обміняти або повернути, так що переконаєтеся заздалегідь, чи зможете ви виїхати в даний час. Іноді краще переплатити, але бути впевненим, що зможете повернути гроші у випадку непередбачених обставин.
3
Під час планування поїздки забронюйте номер в готелі. Підтвердження броні у вигляді факсу полегшить отримання візи за кордон. Найбільш економний варіант проживання - це хостел. Він нагадує гуртожиток - в одній кімнаті стоїть кілька ліжок, туалет і душ найчастіше розташовані на поверсі. У «гарячий» сезон місця в хостелі теж краще бронювати заздалегідь.
4
Можна заощадити і на харчуванні. Віддайте перевагу тим кафе і закусочних, де їдять місцеві жителі, так як в туристичній зоні сильно завищені ціни. У деяких країнах Європи після 3 годин дня обід вже не подають, доведеться чекати до вечора. Враховуйте режим харчування місцевого населення.
5
Чи не хочете їхати за стандартними турам? Спробуйте бюджетний відпочинок у вигляді волонтерських робіт. Зазвичай такі програми розраховані на студентів, але зустрічаються варіанти і для дорослих. Вам доведеться працювати по кілька годин на день, але часу на відпочинок і розваги теж буде достатньо. Волонтерів забезпечують всім необхідним - житлом і їжею, крім того, дозвілля теж оплачує замовник. Все, за що ви повинні заплатити - це близько 100 євро за реєстраційний збір і квитки в дві сторони. Тривалість програми - від 2 тижнів до 1 місяця.