Як відзначити весь текст.

Люди, які повільно набирають і редагують текст на комп'ютері, багато часу витрачають даремно. Щоб прискорити роботу, треба навчитися виділяти всі сторінки документа не тільки мишкою, а й різними поєднаннями клавіш.
Інструкція
1
Навчіться швидко встановлювати курсор в початок/кінець текстового рядка, а також всього документа. Потренуйтеся все робити в простій програмі «Блокнот», а потім застосуйте отримані навички, працюючи в текстових редакторах Microsoft Word, Open Office Writer та ін. Наберіть в «Блокноті» довгий текст, розділений на абзаци, а потім поставте курсор в середину будь-якого рядка. Клавіша Home на клавіатурі дозволяє миттєво перевести курсор на початок рядка, клавіша End - в її кінець. Якщо одночасно натиснути дві клавіші Ctrl + Home, курсор переміститься на початок документа, а після натискання Ctrl + End - в його кінець. Тепер ви готові освоювати методи виділення тексту.
2
Використовуйте клавіші Ctrl + A, щоб моментально виділити весь текст, незалежно від того, в якому місці знаходиться курсор. Щоб зняти виділення, натисніть на клавіатурі одну з чотирьох стрілок або клацніть мишкою.
3
Встановіть курсор в початок документа, як сказано в першому кроці. Натисніть ліву кнопку мишки і переміщайтеся по тексту зверху вниз, поки все не виявиться виділеним. Це інший спосіб, але він трудомісткий, особливо якщо документ довгий. Якщо ж текст складається всього з декількох невеликих абзаців, можна використовувати цей варіант.
4
Помістіть курсор в самий початок тексту, потім натисніть клавіші Shift + Вниз. Утримуйте клавішу Shift і натискайте стрілку на клавіатурі стільки разів, скільки необхідно для виконання завдання.
5
Додайте курсор в кінці документа. Тепер використовуйте поєднання Shift + Вгору. Дійте аналогічно четвертому кроці.
6
Коли курсор знаходиться на початку тексту, тисніть одночасно Ctrl + Shift + End. Цей варіант відноситься до найбільш швидким.
7
Якщо курсор розташований в самому кінці, тисніть Ctrl + Shift + Home.
8
Знову розташуйте курсор на самому початку. Щоб виділити текст по абзацах, натискайте клавіші Ctrl + Shift + Page Down. Для позначки всього тексту доведеться застосувати процедуру багаторазово.
9
Використовуйте Ctrl + Shift + Page Up для аналогічного ефекту, але коли курсор знаходиться в кінці документа.
10
Знайдіть зверху меню «Правка», а в ньому пункт «Виділити все». Це теж швидкий спосіб виділення, але без клавіатури.
11
Коли курсор знаходиться в самому кінці, натисніть і не відпускайте клавішу Alt. Зробіть подвійне клацання мишкою по порожньому простору під текстом, щоб виділити весь документ.