Як вставити елемент на головну сторінку.

Ніяка інша сторінка сайту не потребує більшої кількості доопрацювань, ніж головна. Її можна привести до необхідному виду за допомогою гіпертекстової розмітки і мов програмування. А для виконання поставленого завдання буде потрібно вставка окремих елементів.
Інструкція
1
Найпростіше додати елемент на сайт, що представляє собою з'єднання простих html-сторінок. В цьому випадку потрібно вставити на головну потрібний блок, зберегти отриманий результат і закачати його на сервер. Однак при використанні систем керування вмістом завдання ускладнюється.
2
В середовищі блогерів найбільш поширений движок Wordpress, який в більшості випадків на головну сторінку виводить останні записи. Тому якщо потрібно, щоб елемент відображався тільки в одному місці, вставте його в не редагується. Для цього змініть файл index.php, який представляє собою основний шаблон. Це можна зробити двома способами. У першому випадку зайдіть в адмін-панель, перейдіть у «Зовнішній вигляд» - «Редактор», виберіть index.php і вставте потрібний елемент безпосередньо після команди виведення шапки сайту. Вона може виглядати так: . Також не редагована область присутній перед «підвалом», тобто можна додати елемент в той же файл ближче до рядка , І він буде виводиться внизу головної сторінки.
3
Якщо має вставити складний об'єкт, краще відредагувати файл за допомогою програми Notepad ++ і окремо закачати на сервер. В разі неправильної або при небажаному видаленні інформації ви легко зможете все повернути назад (у візуальному редакторі адмінки цього зробити не можна). Для роботи відкрийте файл index.php у Notepad ++, вставте потрібний елемент безпосередньо після Або перед . Завантажте результат на сервер. Для цієї мети можна використовувати програму FileZilla. В розділі сайтів виберіть потрібний, при необхідності додайте, пропишіть налаштування хоста і порту, поміняйте користувача з анонімного на авторизованого і обов'язково вкажіть пароль і логін, наданий хостером. У правій частині вікна програми знайдіть папку/public_html (корінь сайту), в лівій - відредагований файл. Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть опцію «Закачати на сервер». Файл спочатку потрапить в список завдань, а потім завантажиться.
4
У частині CMS є спеціальна директорія для головної сторінки. Наприклад, в Joomla! є функція виведення вмісту на головну сторінку. А додати текст (разом з картинками та іншими атрибутами) можна в кілька прийомів: - зайти в «Менеджер матеріалів»; - створити новий матеріал; - відзначити зірочкою як ізбранний.Виделенная сторінка з'явиться на головній.