Як відсвяткувати народження дитини.

З народженням малюка настає найвідповідальніший період у житті родини - вирощування і виховання дитини. Батьки повинні з ентузіазмом і позитивом дивитися в майбутнє, щоб їх радісний настрій передавалося немовляті. А ніщо так не веселить, як свято в колі близьких і друзів.
Інструкція
1
Як тільки ви відвезли породіллю в лікарню, починайте готуватися до життя з новим членом сім'ї. Зустріти маму з дитиною потрібно в чистій ошатною квартирі, з накритим святковим столом. До прибирання, якщо є така можливість, підключіть обох щасливих бабусь, нехай вони в процесі роботи спілкуються і налагоджують відносини.
2
Ви разом з дідусями повинні зібрати дитяче ліжечко і поставити її у відведене місце. У кімнаті все повинно бути світлим, легким і радісним. Молода мама, повернувшись, повинна ойкнути від захоплення. Відвідуючи її в пологовому будинку, кожен день передавайте букети квітів і маленькі милі подарунки та сувеніри від себе та інших членів сім'ї.
3
Якщо квіти не можна тримати в палаті, прив'яжіть букет до зв'язки повітряних куль, наповнених гелієм, і розташуйте цю яскраву конструкцію навпроти вікна породіллі. Купуйте заздалегідь стильний добре оформлений альбом, куди і будете поміщати знімки дитини і ваших свят.
4
До виписки мами з немовлям підготуйте комфортабельний автомобіль. Можна найняти машину або прикрасити свою. Орендовані авто вже мають набори для зустрічі з пологового будинку, зазвичай їх прикрашають стрічками, повітряними кулями, квітами та наклейками в тему. Якщо ви поїдете на своїй машині, обов'язково вимийте зовні і зсередини, прив'яжіть кілька кульок.
5
Коли дружина вийде до вас з ошатним згортком, візьміть обережно дитину на руки і поцілуйте дружину. У цей день ви всі повинні бути уважними один до одного і у всьому допомагати мамі. Годувальниці, звичайно, не можна приймати алкоголь, та й деякі продукти теж заборонені. Тому святкове меню буде орієнтовано на потреби молодої мами, а родичі і друзі теж не повинні напиватися.
6
Нехай всі жінки спокійно поговорять і дадуть корисні поради по догляду за дитиною вашій дружині. Їй зараз дуже потрібна впевненість, що її не кинуть один на один з горланять немовлям, тому тихий спокійний свято аж ніяк не завадить.
7
Напевно родичі та друзі подарують вам масу корисних речей. Розгорніть презенти, подякуйте гостей. Деякі подарунки можна використовувати відразу ж, людям буде дуже приємно, що їх вибір схвалений. Наприклад, знайдіть місце для світильника-нічника і зручного пеленального столика, підвісьте мобіль з яскравих іграшок над ліжечком немовляти.
8
Святкування народження дитини влаштовується не для того, щоб гості наїлися і напилися, а щоб показати молодій мамі, що близькі люди готові допомогти їй у будь-яку хвилину.