Як не купити крадений телефон.

Купівля стільникового телефону без документів у приватної особи чревата придбанням краденої речі. Щоб не опинитися в цій ситуації крайнім, при виборі телефону слід дотримуватися певних запобіжних заходів.
Вам знадобиться
  • - бази даних вкрадених телефонів.
Інструкція
1
Купуючи мобільний телефон з рук, ви повинні приблизно представляти його реальну вартість. Якщо дорогий телефон продається по сильно заниженою ціною і при цьому не має явних дефектів, то ймовірність того, що він крадений, досить велика. Особливо це актуально в тому випадку, якщо телефон продають без документів і зарядного пристрою.
2
Не купуйте телефони у сумнівних осіб. Намагайтеся зрозуміти, що за людина пропонує вам мобільник, оцініть, чи викликає його зовнішній вигляд і манера поведінки довіру. Якщо стільниковий телефон вам подобається, погодьтеся на покупку, але за однієї умови - продавець дасть вам переписати дані його паспорта. Сміливо пояснюйте це вимога побоюванням купити крадену річ. Добропорядна людина, якій терміново знадобилося продати свій телефон, погодиться на такі умови. Можете просто зробити фотографію першої сторінки його паспорта власним телефоном.
3
В інтернеті існує безліч сайтів з базами даних вкрадених телефонів. Запропонуйте продавцеві дійти до найближчого інтернет-кафе і перевірити мобільник по базах даних. Для перевірки вам знадобиться ідентифікаційний код телефону - IMEI. Щоб побачити її включите телефон і наберіть * # 06 #.
4
Слід знати, що перевірка по базах даних не надто ефективна, тому що далеко не всі господарі вкрадених телефонів вносять ідентифікаційний код в бази даних. Проте, згадка самої можливості перевірки дуже корисно. Дивіться на реакцію продавця - якщо він відмовиться провести перевірку, від покупки краще відмовитися.
5
Не забувайте про те, що купити крадену річ деколи можна не тільки з рук, але і в невеликих магазинчиках, торгуючих уживаними мобільниками. Деякі власники магазинів крізь пальці дивляться на походження телефону і не задають зайвих питань, а часом і зовсім співпрацюють з кишеньковими злодіями. Прийняття телефону на продаж у цьому випадку здійснюється за вигаданими або чужим паспортним даним. Купуючи старий телефон в невеликому магазині, на всякий випадок беріть товарний чек.
Сучасні підприємства для автоматизації своєї діяльності застосовують бази даних, в яких зберігається вся необхідна інформація. Існує велика кількість видів баз даних, розроблених для різних сфер діяльності. Коли підприємству потрібно база даних для автоматизації технічних або бізнес-процесів, можна замовити її розробку фахівцям. Однак, часто набагато простіше і вигідніше купити готовий продукт.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, інтернет, телефон, грошові кошти.
Інструкція
1
Введіть у пошуковику «купити базу даних» та перегляньте виведені інтернет - сторінки. Вивчіть пропонований асортимент баз даних.
2
Виберете підходящу базу даних відповідно до специфіки діяльності вашої організації.
3
Виберіть базу даних у відповідності з наступними параметрами: 1) кількість одночасних користувачів, 2) складність настройки, установки, адміністрірованія3) перспективи розвитку бази даних, стабільність фірм-господарів, випуск нових релізів і т.п4) захист данних5) тип програми (маленький web-сервер, потужний web-сервер, локальна утиліта, складна система) 6) розмір бази даних (кілька мегабайт, до сотні мегабайт, гігабайти, сотні гігабайт і більше) 7) платформа ( Windows only, Unix/Linux only, Windows + Linux, Мейнфрейми, Кластери) 8) Вимоги до потужності персонального комп'ютера.
4
Виконайте аналіз вартості продуктів на ринку пропонованих послуг і зробіть раціональний вибір.
5
Визначте, в якому вигляді вам зручна доставка (поштою, без доставки, з кур'єром)
6
Замовте обраний вами програмний продукт (по телефону або електронною поштою)
7
Оберіть спосіб оплати за базу даних. В основному оплатити пропонують безготівковим шляхом (банківським переказом), але є й такі постачальники, яким оплату можна провести за фактично отриману програму (оплачується на пошті за поштовий переказ або видається кур'єру, який зобов'язаний видати вам квитанцію про оплату).
8
Оберіть зручні для вас терміни доставки. Залежно від термінів і видів доставки міняється ціна доставки.
9
Укладіть договір з організацією, що поставляє вам базу даних.
10
Сплатіть поставляється продукт відповідно до вашим вибором.
11
Отримайте програмний продукт і встановіть на комп'ютер (комп'ютери) вашого підприємства.