Як відмити гіпс.

Процедура зняття гіпсу знаменує черговий етап відновлення після травми. Адже попереду вас ще чекає тривала реабілітація. Але для початку раніше загіпсовану частина тіла потрібно привести в порядок, в тому числі відмити з неї гіпс.
Вам знадобиться
  • - гель для душу;
  • - геркулесові пластівці;
  • - сухе молоко;
  • - молоко;
  • - отшелушивающие рукавички ;
  • - вазелінове масло;
  • - морська сіль.
Інструкція
1
Щоб позбутися слідів гіпсу в теплій воді помийте пошкоджену частину тіла з мочалкою і гелем для душу або милом. Цілком можливо, що під час цього на деяких ділянках тіла облезет стара, омертвевшая шкіра. Не турбуйтеся - це цілком нормальне явище. Адже весь цей час, поки пошкоджене місце покривала гіпсова пов'язка, і клітини епітелію не могли відшаровуватися.
2
Для додаткової очистки візьміть скраб для тіла. Він містить дрібні кристалічні частинки, за допомогою яких відмінно видаляються сліди від гіпсу, омертвілі клітини, а текстура шкіри дбайливо вирівнюється. Можна купити готовий скраб, а можна зробити його самостійно. Наприклад, столову ложку геркулесових пластівців змішайте з 1/2 ст.л. сухого молока, залийте суміш гарячим молоком так, щоб воно її покривало, накрийте кришкою і дайте настоятися 10 хвилин.
3
Разом з скрабом використовуйте спеціальні отшелушивающие рукавички. Вони дуже бережно очищають шкіру. Нанесіть на них невелика кількість засобу і м'якими, погладжують пройдіться по всьому покритому слідами від гіпсу ділянці (попередньо розм'якшите шкіру в воді). Крім того, такі рукавички покращують кровообіг і за рахунок легкого масажного ефекту додають бадьорості.
4
Після того як ретельно очистіть скрабом ділянку тіла, який знаходився під гіпсом, витріть шкіру промокальними рухами за допомогою махрового рушника і змастіть живильним кремом.
5
Щоб залишки гіпсу знімалися легко і безболісно, попередньо обробіть шкіру вазеліновим маслом. Через деякий час акуратно за допомогою теплої води і мила змийте сліди після пов'язки.
6
Відмити гіпс також можна за допомогою теплого мильного розчину і м'якої дрантя. Завершіть процедуру додаткової очищенням у ванні з морською сіллю. Дотримуйтеся пропорцій 1 ст.л. солі на літр води.