Як обставити кімнату однокімнатну. Як краще вибрати фотошпалери для однокімнатної.

Якщо у вас однокімнатна квартира, в ній потрібно розмістити все необхідне, і при цьому мати можливість вільно пересуватися, чи не натикаючись постійно на той чи інший елемент меблів. Тобто, щоб не повторилася ситуація, описана їдкими словами поета Маяковського: «Від мотлоху в кімнаті тісніше, ніж в каюті. І це називається: живемо в затишку! »Так, створити по-справжньому затишну обстановку на обмеженій площі - нелегке завдання, але при бажанні з нею можна впоратися.
Інструкція
1
Постарайтеся обійтися лише самим мінімумом меблів, використовуючи тільки те, що абсолютно необхідно. Розставте її елементи найбільш оптимальним чином, так, щоб кімната виявилася розділеною на дві частини: зону відпочинку (в тому числі, призначену для сну) і робочу зону.
2
Враховуючи обмеженість простору, для спального місця краще виберіть розкладний диван-книжку. У цьому випадку його короб (нижній відсік) можна використовувати для зберігання постільної білизни. Не завадить також відокремити зону відпочинку від іншої частини кімнати розсувними перегородками або ширмами.
3
Деякі власники однокімнатних квартир, намагаючись візуально розширити простір, прибирають стінку, яка відокремлює кімнату від кухні. Ви, звичайно, можете так вчинити, але подумайте: чи не стануть вам заважати запахи їжі, що готується? Кімната може здатися більше, якщо правильно підібрати колір і малюнок шпалер. Бажано, щоб вони були світлих і теплих тонів, а малюнок - з переважанням вертикальних елементів.
4
При невисоких стелях не варто використовувати для освітлення люстри, навіть невеликі. Тоді кімната здасться ще більш низькою. Краще повісьте компактні плафони, прикріпивши їх плоскими опорами до стелі. Вони займуть зовсім небагато місця. Якщо ж стелі високі, подумайте, чи не влаштувати антресолі для зберігання багатьох необхідних вам речей. Тільки подбайте про те, щоб у антресолей були акуратні, красиві дверцята в тон решти меблів.
5
Поставте телевізор не на окрему тумбу, а в нішу стінки або на полицю шафи-етажерки. Так ви заощадите місце.
6
На кухні, особливо, якщо вона маленька, краще поставити стіл-книжку. При необхідності його кришка швидко піднімається і фіксується, а в складеному вигляді він може стояти впритул до стіни. Також замість стільців краще придбайте табурети. По-перше, вони займають набагато менше місця, по-друге, коли ними не користуються, їх можна ставити сидіннями один на одного. Тоді навіть маленька кухня візуально здасться досить просторою. Замість орних дверей, постарайтеся поставити розсувні (гармошки).