Як об'єднати два ноутбука.

Сучасні переносні комп'ютери в домашніх, так і в офісних умовах зазвичай використовуються не як самостійні робочі станції, а для роботи з віддаленими комп'ютерами. Найчастіше це сервери глобальної мережі, трохи рідше - інші локальні комп'ютери. У ноутбуках є вбудовані програмні і апаратні засоби для з'єднання їх між собою, але процедуру цю можна назвати дуже простий.
Інструкція
1
Об'єднання ноутбуків в локальну мережу почніть з підготовки до цього апаратних засобів. Вам потрібно забезпечити передачу даних з одного комп'ютера на інший - виберіть найбільш зручний спосіб. Один зі способів - використовувати роутер. Більшість таких пристроїв можуть грати роль бездротової точки доступу в локальну мережу і забезпечувати для всіх комп'ютерів мережі підключення до інтернету. Практично всі сучасні ноутбуки можуть працювати з роутером через Wi-Fi.
2
Інший спосіб з'єднання комп'ютерів - кабельна мережа Ethernet. Ноутбуки забезпечені мережевими картами, що дозволяє з'єднувати їх безпосередньо проводом «кручена пари». Перевага цього способу в його дешевизні і найбільшій швидкості обміну даними. А недоліки в тому, що доведеться мати справу з кабелем - спочатку подбати про правильному порядку під'єднання 8 проводков до конектора, потім розмістити цей кабель в кімнаті або протягнути його між різними кімнатами.
3
Ще один варіант - з'єднання через USB-роз'єм з використанням іншого додаткового пристрою USB-хаба. Цей спосіб більше підходить для тих випадків, коли об'єднувати кілька ноутбуків треба не дуже часто. Їм можна користуватися як зарядним пристроєм - вставив два штекера в роз'єми двох комп'ютерів, попрацював і прибрав хаб.
4
Після того як спосіб з'єднання визначений, контакт ноутбуків через нього встановлений, переходьте до програмної частини процедури. Найчастіше сучасні ноутбуки продаються з попередньо встановленою операційною системою «Windows 7 Початкова». Ця версія не дозволяє створювати «домашню групу» для спільної роботи комп'ютерів, тому на один з них треба встановити більш просунутий варіант Windows 7.
5
Створіть «домашню групу» на одному з ноутбуків. Для цього розкрийте головне меню, наберіть «дому» і клацніть по посиланню «Домашня група» в результатах пошуку. Таким способом ви запустите майстер створення цієї групи - дотримуйтесь його вказівок.
6
Підключіть другий ноутбук до створеної групі. Для цього, як і в попередньому кроці, запустіть програму-майстер. Вона сама виявить вже існуючу групу, і ви зможете за допомогою цього додатка до неї підключитися, ввівши пароль, створений в ході роботи майстра на попередньому кроці.