Як оформити візу в Сінгапур. чи можна отримати закордонний паспорт в консульстві сінгапуру.

Сінгапур заслужено вважається унікальною, дивовижною країною. В цьому невеликому державі переплелися кілька культур, мов і релігій. Для того щоб відправитися в Сингапур, вам доведеться відкрити візу.
Інструкція
1
Для отримання подібної візи надайте в консульський відділ посольства Сінгапуру в Москві наступні документи: - закордонний паспорт з терміном дії мінімум півроку після закінчення поїздки; - Дві анкети (зразки є на сайті посольства), заповнені англійською мовою і підписані особисто заявником; - дві однакові чорно-білі або кольорові фотографії 3х4 см. Знімки повинні бути не більше шести місяців на момент подачі документів в посольство.Для туристичної візи також необхідно надати копії авіаквитків в обидва кінці або підтвердження броні на них.
2
Для отримання довгострокової візи надайте запрошення від приватної особи (це може бути громадянин Сінгапуру або іноземний житель, який постійно проживає в Сінгапурі і має Green Card) зареєстрованої в Сінгапурі компанії. Для туристичної візи необхідно підтвердження броні готелю в цій країні. В останньому випадку потрібен факс, роздруківка з інтернету або оригінал. Подібна віза дає право її власникові тільки на один в'їзд в країну.
3
Якщо ви плануєте поїхати в Сінгапур з дітьми, знадобляться копії свідоцтв про народження. Подібна віза відкривається безкоштовно. У разі здійснення подорожі з дитиною і супроводження його одним з батьків, довіреність від іншого батька не потрібна. Якщо ж дитина їде у супроводі третьої особи, надайте нотаріально завірена згода на виїзд неповнолітнього громадянина. Діти, які вже мають свій паспорт, здають повний пакет документів, як і дорослі.
4
У більшості випадків консульство видає багаторазову візу з терміном дії не більше 7 тижнів з моменту її видачі.
5
Приготуйтеся заплатити 15 доларів консульського збору. Оплата готівкою здійснюється на місці під час подачі документів.